Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Manapság miért hiszi mindenki...

Manapság miért hiszi mindenki azt, hogy lehet modell teljesen átlagos kinézettel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért hiszi minden lány azt, hogyha egyszer megdicsérik a külsejét, akkor úgy gondolja, hogy modell lesz, sőt, modellnek kell lennie! Ki ért egyet velem?

2014. dec. 14. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden tinisorozatban énekes, színésznő vagy modell a főszereplő lányka. Látják a pazar életvitelüket és olyanná szeretnének válni.

Mindenki híres akar lenni, fészbukon az agyonfilterezett, beállított képeiket agyon dicsérik a fiúk őket, összejön ezer lájk és máris azt hiszik egyenes út vezet a modelliségig. És valljuk be, könnyebb a modellségen agyalni, mint megtanulni a leckét és továbbtanulni.

2014. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Az embereknek ezt élvezet megkérdezni óránként itt?
2014. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mert butak es/vagy nagyon fiatalok..
2014. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is tini vagyok, meg is dicsérték már a külsőmet, mégsem hiszem azt, hogy modellnek születtem...

De köszi a válaszokat, amik teljesen jogosak!:D

2014. dec. 14. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet modell bárki manapság. Modellügynökségnél dolgoztam, nem csak 180 centis cérna vékony szépségek voltak ott, hanem átlagosak, alacsonyak, ducik is. Jó, persze nem kifutón billegő szupermodellek, hanem egyszerű reklám, fotómodellek... de ők is modellek, akik ezzel keresik a pénzt. Szóval ne hidd hogy lehetetlen.
2014. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó válaszoló:köszi, elhiszem:D
2014. dec. 15. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert annyit látnak hogy a modelleknek szép az arca és vékonyak, azt nem hogy vasággyal 20 kiló vékonyak vagy irtó sokat edzenek és dolgoznak a formájukon, mellé pedig tudnak járni, pózolni. Minden tinilány modell akar lenni erre jönnek jobbról-balról a "modell" hírdetések. Én is próbáltam, 178 centivel és 58 kilóval, mikor a nálam sokkal vékonyabb lánynak mondták hogy fogjon én inkább otthagytam a dolgot, szép meg jó hogy fúúú modell de az ilyenek 99%-a nem viszi semmire.
2014. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!