Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szokott valaki így menni...

Szokott valaki így menni nyaralni hogy vásárol ruhát és?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm jár ki..Törökországi bazárban vásárol rengeteg ruhát fillérekért majd eladja drágábbért. Ez hol éri meg neki? Közben ugye a szállást meg az ellátást is fizetni kell míg ott van. (tőle nem kérdeztem)
2015. júl. 31. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam már nyaralni úgy hogy csak az utazást kellett szinte fizetni, mivel szállást lehet találni ingyen is. És szimpi voltam annak az akinél laktam szóval sokszor kaját is kaptam. A ruhákból meg gondolom össze lehet hozni az utazás árát.
2015. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem hogy nyaralni megy ki, csak üres bőrönddel. Hotelba szál meg kaja, mindent fizet majd hazajön és a ruhákat eladja ismerősöknek. Tehát a hotel ára meg a kaja meg a ruhák, visszajön kamatostul??
2015. aug. 3. 15:27
 3/3 A kérdező kommentje:
bazári ruhákat vásárol és eladja itthon
2015. aug. 3. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!