Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire jön be...

Lányok, mennyire jön be nektek egy ilyen nem kigyúrt, de azért nem elhanyagolt felsőtest (kép lent)?

Figyelt kérdés

Egy ilyen testű sráccal mit tudnátok leginkább elképzelni (semmit, kapcsolatot, kalandot, barátság extrákkal, bármit)?

A korotokat legyetek szívesek megírni.

Előre is köszönöm a válaszaitokat, szép napot!:)


[link]



2015. aug. 3. 15:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én megpróbáltam végig olvasni a 19 éves "nagyfiú" összes kommentjét,de még vagy három óráig röhöghetnék rajtuk,szóval inkább kihagytam :D Amúgy neked milyen a tested?:D Nagyon kíváncsi lennék rá...Kicsit visszavehetnél az egódból,mert szánalmas vagy:D

Nos,ha a lánykáknak jön be a kérdező teste ,akkor a nőknek ilyen kellene? Mert akkor én sosem voltam nő.. [link] Egy szó van erre : Gusztustalan.

Ellenben ezzel a sráccal,aki ide feltöltötte a képét,mert nagyon is jó alakja van..

2015. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Olyan tudatlan segghülye vagy ahhoz, hogy hogyan tudod alakítani a tested, hogy az már fájdalmas. Fogalmad sincs arról, hogy mit, hogyan és mennyit kell tenni ahhoz, hogy valaki olyan elbäszott szar legyen, mint a férfi akit linkeltél.


Sőt, valószínűleg azt se tudod, hol kellene ennek utánanézned, hiszen közöd nincsen hozzá - az átlag nőből/emberből kiindulva. Elhiszem, hogy lóg a segged, lóg a melled, még az a kicsi is, a hasad rálóg a nadrágod gombjára, fáj a hátad, a combod összeér a zsírtól és kikoptatja a nadrágod, és egy rakás szar, ahogy kinézel. Én ezt elfogadom és megértem. Értem, hogy egy kidolgozott férfi test mellett olyan apró porszemnek éreznéd magad, hogy semmi más nem jutna el az agyadig, csak a féltékenység, a kisebbségi komplexus, és elviselhetetlen gyökérré változtál 24/7-ben.


Ettől függetlenül a te kisebbségi érzésed, az önbizalomhiányod a valóságban még nem változtatja a kérdező testét "nem elhanyagoltra". Egy vékony, átlagos cingár kisgyerekről van szó, és a nők általános megfelelési kényszeréről és komplexusairól. Semmi másról.

2015. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ó,valóban?Nem pont te nézel így ki,amit leírtál ide? Csak annyi a különbség,hogy én nem mondok ilyet rád!

Igen,valószínűleg összeér a combom,és hájas vagyok,a 48 kilómmal :D Tökre valószínű :DDDD

Ja,és tudod,akkor százszor inkább legyen egy 170 cm-es és hozzá 70 kilós abszolúte nem kigyúrt pasim,mint egy ilyen idióta,tapintatlan féreg,mint te:D

2015. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

8 éve aktívan sportolok, jobban nézek ki és erősebb vagyok, mint a Föld népességének 90%-a (és ez igaz többé-kevésbé mindenki másra is, aki ennyi ideje sportol, nem csak rám). Szóval ezzel melléfogtál. Ja, és még valami; nem, nem is hasonlítok az általad linkelt képen lévő férfira.


Ha 48 kilósan nem vagy kb. 150-155 cm (vagy alacsonyabb, nyilván), akkor van egy rossz hírem: csak zsír van rajtad és csont. Igazán szexi, és nagyon jól nézhetsz ki! :) Persze találgatni felesleges.


Hogy kellene viselkednem, mikor a saját hülyeségedbe belefeledkezve mondasz hülyeségeket rólam, olyan témában, amiről a legkisebb fogalmad sincs? Ki a tapintatlan féreg, kedvesem? Persze, lehet a válaszom "tapintatlak féreg", de ha így is van, a te jelzőidet hosszú mondatokon keresztül lehetne sorolni.


Egyébként csak a tudatlanságodat találtam pitiánernek és "felháborítónak", ezért is válaszoltam. Mifelénk alapvetés, hogy nem szólok bele olyan dolgokba, amikhez segghülye vagyok, szerintem érdemes lenne ezt fontolóra venned. :)

2015. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
hányszor fogod még megkérdezi? :D
2015. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Tudod,az átlag nők 160 cm körül mozognak,és ebben én sem vagyok kivétel,de mint nagy nőszakértő,megállapítottad,hogy 150 vagyok :D Gratula!:))

És csak hogy tudd,nagyon is jó alakom van.És igen,szexi vagyok,nem kell ahhoz a te ironikus megállapításod,mert hidegen hagy:D De még ha láttál volna rólam egy képet,és akkor ítélkeznél a magasságomról,illetve a súlyomról..Mindegy,szóval kedves,160 centi vagyok és 48 kiló,csak hogy teljes legyen az összkép,de ha gondolod a többi adatomat is megadhatom(mellméret,derékméret,lábméret,fejkörméret),hogy a gyenge képzelőerődnek sikerüljön a feladat:D


Egyébként a kérdező az én véleményemre IS kíváncsi..Azért mert reagáltam a kommentedre,miszerint egy nőnek nem ilyen pasi kell (19 éves baromi nagy tapasztalattal bíró "FÉRFI"),és én pedig (többekkel együtt) elszomorítottalak,hogy igenis TETSZIK a srác alakja,attól függetlenül,hogy nem szteroidozza magát és a nap 90%-át nem a kondiban tölti.Megengeded,hogy legyen MAGÁNvéleményem? Nagyon rendes vagy,köszönöm!


Ja,a válaszod első felére még nem is reagáltam,szóval te erősebb vagy,mint a Föld nevű bolygó embereinek 90%-a?? Áhh,hogy te micsoda csodálatos pasi vagy,mindjárt elájulok itt a laptop előtt...Ha akkora arcom lenne mint neked,akkor még a kutyám is faképnél hagyna,nemhogy a barátaim..:D Annyira kíváncsi lennék,hogy mire vered magad ennyire:)


És nem beleszóltam a te kis "okosságodba",hanem elmondtam a véleményemet,reagáltam egy - most már tudom,hogy - senki válaszára,de rájöttem,hogy nagy kár volt.Aki 19 évesen ennyi IQ-val rendelkezik,jobb lesz ha nem osztja az észt.

S áruld el nekem,kérlek,hány általad említett "nő" ismerősöd van? Vagy mindenki téged imád? Mert kétlem.


"Minél több emberrel találkozom,annál jobban szeretem a kutyámat"


...

2015. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem igazán látom értelmét a személyeskedésednek, és mivel látom, hogy értelmesen nem tudsz hozzászólni a témához, így a továbbiakban nem válaszolok, csak ha már nagyon eluntam magam. :D


Egy kommenten belül ellentmondasz magadnak, ugyanazt csinálod amiért engem egoistának nevezel, nem érted amit leírok... komolyan, mit keresek én itt? :) Alapból nem érdemes az átlag nősténnyel vitatkozni, de veled ez hatványozódik, hiszen épp olyan jól el"vitatkozgatnál" magadban, egyedül, mint velem.


Hidd el, nagyon a végén vagy annak a listának, amit vizionálni szeretnék. Ugyanakkor konkrét jellemrajzot tudnék rólad írni, annyiszor találkoztam már hasonlóan "vitatkozó", "érvelő" emberekkel.


Felőlem lehet magánvéleményed, én csak azt mondom, hogy szar és igénytelen, a beteges komplexusaid és kisebbségi érzéseid miatt pedig megalkuszol, de mindez már annyira beléd ivódott, hogy tudat alatt zajlik. Szóval védd meg magad; te igenis tudatosan vadászol az átlag vagy az alatti férfiakra! :D


Szám szerint 4 valódi nő ismerősöm van: az anyám, a párom, a gimnazista irodalom tanárom és az egyik professzorom. A többiek kislányok és gyerekek, mindegy, hogy 30 vagy 60 évesek (ugyanez a helyzet férfiakkal is, valójában a felnőtt ember a ritka, nem a nő vagy a férfi - hiszen a felnőtt emberek a nők és a férfiak).


Egyébként valóban elég sokan imádnak, tudod miért? Mert hozzád hasonló kislányokkal ellentétben szarok rá, hogy ki imád vagy gyűlöl, és miért. Úgy bánok mindenkivel, ahogy megérdemli. :)

2015. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Csak örülni tudok annak,hogy nem ismerlek!És tudod,mondhatsz rám bármit,pont nem érdekelsz!Válaszoltam a kérdező kérdésére,s a véleményem továbbra is ugyanaz!Könyörgöm,a való életbe vegyél vissza az arcocskád méretéből,mert itt még könnyedén elvagizol,hogy húúú te erősebb vagy mint a Föld embereinek 90%-a,közben meg IQ-ra kéne inkább gyúrni.. De nem baj,nagyképű emberek is kellenek a Földre,hisz ettől olyan szép!:)

Kort SEMELYIK kommentemhez nem írtam,szóval fogalmam sincs,hogy mit kislányozol,illetőleg mégis mi közöd van ahhoz,hogy nekem milyen testalkatú FÉRFIAK jönnek be! Bár már az egyik kommentelő is megírta,hogy a férfiasság illetve a nőiesség nem alkathoz kötött,de te csak nyugodtan élj eme gyönyörű mesevilágban,drágaságom!:)

2015. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Pont ennyi elég(nekem talán sok is).Inkább a Pete Wentz féle jön be

(mikor még EMO volt)

2015. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!