Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire jön be...

Lányok, mennyire jön be nektek egy ilyen nem kigyúrt, de azért nem elhanyagolt felsőtest (kép lent)?

Figyelt kérdés

Egy ilyen testű sráccal mit tudnátok leginkább elképzelni (semmit, kapcsolatot, kalandot, barátság extrákkal, bármit)?

A korotokat legyetek szívesek megírni.

Előre is köszönöm a válaszaitokat, szép napot!:)


[link]



2015. aug. 3. 15:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
27 évesen én is eléggé nő vagyok már,s nekem maximálisan bejön ez a test.:)
2015. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ahogyan az is vicces,hogy testalkathoz kötöd a férfiasságot. Detto. Szóval így egálban vagyunk,téma lezárva. :)
2015. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Ki beszélt férfiasságról, kedvesem? :) Azt mondtam, hogy ez egy kisfiús test, ami még iszonyatosan messze van a "nem elhanyagolt"-tól. Az egyetlen érdeme ("érdeme", érted...), hogy nem dagadt a mai világban.
2015. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Jól van, látom nagyon rá vagy pörögve a dologra. Akkor menj,keress egy nőt,mi "lányok" meg maradunk a kisfiúknál,nekünk ez megfelel. Egyébként..a kérdés lányoknak szól..ehhez képest itt vitatkozol és szidod egy ideje. Menj inkább keress egy "nőt"! :)
2015. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Van "nőm", aki a gyerekkori szerelmem, valóban, tetőtől talpig nő, és lassan már 8 éve együtt vagyunk. Most vagyok 19, lehet számolni. Ha már feltétlen muszáj személyeskedni. Kíváncsi lennék, hogy te miért tartod magad nőiesnek/nőnek, bár ezt a kérdést az emberek többsége képtelen érdemben megválaszolni.


A kérdés lányoknak szól, és én a "kigyúrt" szó láttán tévedtem ide. Nem csalódtam. Ennél a bíber gyerek is izmosabb.


Továbbra is csak azt tudom mondani, amit eddig:

Ez a test messze van a "nem elhanyagolt"-tól. Az, hogy valaki nem dagadt, nem érdem, hanem alapnak kellene legyen - persze nem a mai világban (vannak olyan helyek itt, ahol élek, hogy ha körbe nézek, EGYETLEN nem-dagadt embert sem látok - boltokban, pld.). Mást pedig nem lehet elmondani erről a testről, mint azt, hogy "hát ja, nem dagadt". Innentől kezdve miről beszélünk? Ha valaki nem dagadt, akkor egy edzőteremben 3 hónap alatt esztétikusabb, izmosabb és minden szempontból erősebb testet épít magának, mint az ami a képen van.


A kép alapján azt mondanám, hogy egy teljesen átlagos 14-18 éves gyerek képe, aki valószínűleg nem teljesen egészséges, hiszen egy szál szőr sem nő az egész testén (manapság pedig mind a nők, mind a férfiak ösztrogén-dominánsak, köszönhetően a töménytelen xeno-ösztrogén vegyületnek kb. mindenben).

(Ja, és itt jegyezném meg: rohadtul mindegy, hogy neked tetszik-e a szőrős test, a szőrös férfi test természetes, de ami még fontosabb: EGÉSZSÉGES. Ami nem ilyen, annak az egészsége megkérdőjelezhető).

2015. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Kedves 19 éves "nagyfiú". :) Itt az észosztás közepette,olvasd el újra a kérdést,mert látom a szövegelés igen,de az értő olvasás nem megy...

".. mennyire jön be nektek,egy ilyen NEM kigyúrt.." Szval a kigyúrt szó előtti szavacska vhogy elkerülte a figyelmed.

S igen,lehetne izmosabb,bár most kinek a mércéje szerint?

S nincs elhanyagolva,az nem itt kezdődik,27 évesen,ráadásul nővérként tudom ezt.;)

Ezzel a fiatal fiúval semmi gond nincs,ha változtatni akar magán az is jó,ha nem,úgyis jó.

Ennyi.:)

2015. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

A kigyúrt szó ragadta meg a figyelmemet, és pontosan láttam előtte a "nem" szót. Mindenesetre, ha neked az előző kommentem erre vonatkozó részében leírt mondatomból ez nem volt teljesen világos, akkor már feleslegesen magyarázom. Arra voltam kíváncsi, hogy mi a (nem) "kigyúrt", és a "nem elhanyagolt" mások szerint.


Így sajnos kettőnk értelmi képességei közül a tiéd az, aminek a szintje illetve akár megléte teljesen kétségbevonható. Nem csupán az előző bekezdésben kifejtettek miatt, hanem mert érdemben nem tudtál reagálni a kommentemre, csak belekötni egy általad nem értett és kontextusból kiragadott részbe. Gratulálok.


A mércéről felesleges vitatkozni, elég lenne kimenni az utcára, és látni, hogy a "nem elhanyagolt", az nem egyenlő a "nem dagadt"-tal. Kérdés, hogy ma, 2015-ben egyenlő-e; a válasz, hogy valószínűleg, ennek ellenére nem így kellene legyen, és nem ennek kellene követendő példának lennie, illetve nem így kellene definiálni a "nem elhanyagoltat". Így a bírálat teljesen jogos.


Remélem így egy 27 éves, felnőtt és gondolkodó nő is fel tudja fogni, ahogy egy 19 éves kisfiú látja a világot.

2015. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Érjél még egy picit,s majd egy 5 év múlva térjünk vissza a kérdésre.;)

A kérdező 21 éves,s kin mennyi szőr van,az még több tényezőn múlik,nem csak az általad említett ösztrogén bevitelen(lehet mellékvese jóindulatú daganat,egyéb endokrin eltérések,a szöveti receptorok,amik felveszik a férfi hormont,azoknak a kevésbé érzékenysége,alkat stb.).Ezért nem reagálok "érdemben",mert több sebből vérzik az okfejtésed,én meg nem vitatkozom veled.:)

Szép,hogy kiállsz a véleményed mellett s külön öröm volt olvasni,hogy milyen választékosan fogalmazol.Respect neked ezért.:)

Viszont ő tényleg nem az elhanyagolt kategória,egyáltalán.:) Egy elhanyagolt emberi test máshol kezdődik.

2015. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

A párom gyakorlatilag teljesen csupasz..ami van szőr a kezén, lábán, az is olyan szőke, hogy nyáron semmi nem látszik belőle.


Nála férfiasabbat nem sokat ismerek. :) Széles, izmos váll, mell...szexi has. Cseppet sem kisfiús.


A kérdező pedig teljesen rendben van, jól néz ki, ha csak a testet nézem, akkor bármit el tudok képzelni.

2015. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a megfelelő test! 19/L
2015. aug. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!