Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha tippes körmöt csinált...

Ha tippes körmöt csinált nekem a körmös (amit félek 100% h letörök) töltésnél tud zseléset csinálni belőle?

Figyelt kérdés
idióta kérdés , de engem érdekel mert nem szeretném leszedni a tippes körmöket amik most jelenleg vannak, bár ha a körmös azt mondja h így nemtud rá építeni zseléset muszáj lesz:(

2015. aug. 4. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tippre nem tud ráépíteni,azt muszáj leszedni,de nem vagyok körmös.
2015. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leszedeted a tipet, és építettet kérsz
2015. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nem vagyok ilyen forintozós, de arra nem számol fel plusz árat hogy leszedi?
2015. aug. 4. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha felszámol, keress mást.
2015. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Tipes köröm ugyanúgy zselével vagy porcelánnal készül. Csak sablon helyett egy műanyag tipre. A töltésnél ugyanezt a meglévő körmöt csiszolja fel és tölti zselével a körmösöd. Ha Épített körmöket szeretnél, akkor le kell szedetni a tipes körmöt, teljesen a natúr körmödig és úgy építeni rá sablon aláhelyezéssel.

Ilyenkor fel szokták számolni a leszedés árát, mert nem szükségszerű a leszedés, te kérsz mást helyette.


(Körmös vagyok)

2015. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!