Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy szépnek...

Mit tegyek, hogy szépnek érezzem magam? N

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.

Az arcom állítólag szép. Mandula forma kék szemem van, telt ajkaim, és finom vonásaim. A hajam természetes szőke, és a derekamig ér. Ápolt vagyok, szedem a szemöldököm, törődök a hajammal...

Az alakom átlagos, nem vagyok elhízva, de modellesen karcsú sem (170/58, 91-65-95). A mellem elég nagy az alakomhoz képest, és a csípőm lehetne keskenyebb.

Igyekszem adni magamra, igényesen öltözködöm, mégsem érzem szépnek magam, bár mások annak tartanak.


Hol lehet a baj?


2015. aug. 9. 21:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Edzeni nem szoktam, mivel eleget rohangálok munkában, és durván el tudok fáradni. Úszni és tollaslabdázni járok néha
2015. aug. 9. 21:38
 2/2 anonim ***** válasza:
benned van a baj. ha masok ki is mondjak, hogy szep vagy csinosnak tartanak, miert nem hiszel nekik? nem irtad azt sem magadat miert nem latod szepnek. igy eleg nehez mondani barmit is... (terapeutan kivul, ahol az onertekelesi problemadon tudnatok dolgozni)
2015. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!