Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek tetszik, ha egy lánynak...

Nektek tetszik, ha egy lánynak nyelvpiercingje van? 16/L

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék pc-t, az arcomon nem igazán állna jól egyik típus se. Mármint ezt mások is alátámasztották már. :D

Szóval vélemény?


2015. aug. 10. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nem!
2015. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

4es

Nem tudom,honnan a fenéből vetted,hogy megtapad rajta a kaja?! Ekkora ordenáré baromságot még életemben nem hallottam. Nekem már lassan 7 éve van, még soha semmi nem ragadt rá, vagy szorult oda. Nem is tud. Ez vicces. Másrészt nem mindenki b..szogatja a pc-t a szájában és kocogtatja a fogaihoz, mivel károsíthatja a zománcot,csak azok csinálják,akik menőzni akarnak vele. Tehát normális esetben nem is látszik,hogy valakinek van a nyelvében pc. Nekem van olyan ismerősöm,aki tök véletlenül meglátta, és nem is tudott róla,hogy van, pedig ismer vagy 10 éve, és még sosem látta. Nem is értem,ez miért zavar ennyire másokat,ha nem is látszik. Ha nem tetszik,ne csináltass,ennyire egyszerű. De valótlan dolgokat ne írj,ha nem értesz hozzá.

26/n

2015. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A Ponyvaregényből tudjuk, hogy szopásnál jól jöhet. Másra mire jó?
2015. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
itt senkinek nem tetszik semmilyen piercing.
2015. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem!!!
2015. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ha igényes a lány és jól áll neki,akkor tetszik,nagyon is
2015. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!