Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valakinek működtek már ezek a...

Valakinek működtek már ezek a mellnövelő krémek?

Figyelt kérdés
Kis mellű nő vagyok és több oldalon is láttam ilyen készítményeket. Nem hiszem, hogy "akár két méretet is növelhetnek", de kíváncsiságból megkérdezem. Használtatok már ilyen krémet, szérumot hölgyek? Volt bármi hatása?

2015. aug. 13. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle kence nem fogja a mell méretét növelni.

A mellméret 3 esetben nő

1. Genetikailag

2. Hízással

3. plasztikai sebész segítségével.

2015. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de én igazából a farkamat kentem be. Próbáld ki!

Addig dörzsöld amíg meg nem nő! Igaz, nem tartott túl sokáig

2015. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyártónak működtek, de csak a pénztárcája hízott tőle. Amúgy jó termék, mert másik dobozban ugyanezt lehet férfiaknak árulni egy másik testrészhez.



Amúgy első jól írta, annyi kiegészítéssel, hogy helyi hízás nincs, tehát nem lehet csak mellre hízni, így azt gondolom kilőhetjük.



A kis mellekkel amúgy semmi baj nincs, próbálj meg vele inkább megbarátkozni, egészséges énképpel rendelkezni, hidd el a férfiak jobban szeretik a természetes kicsit, mint a megcsinált nagyot, és sokkal kevésbé érdekli őket a méretük, mint amennyire te utálod, így az egész rajtad áll, hogy elfogadod e magad vagy sem.

2015. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem bevált pár dolog. Ha érdekel leírom, amúgy 70/b-s a mellem ami nem valami nagy, de már szorítanak a melltartóim :)
2015. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!