Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek divatosabb,...

Hogyan legyek divatosabb, nőiesebb?

Figyelt kérdés

Nos, 2 éve volt egy ilyen lázadó korszakom, amikor rockot hallgattam, és fiúsan viselkedtem, és ez sajnos rajtam maradt így társaságba. Szerencsére más kinőttem, és szeretnék külsőleg, és belsőleg is kicsit nőiesedni. a ruháim többsége farmer+póló+tornacipő, szerintetek milyen ruhadarabok kéne vásárolnom? nem tudom hogyan érezném magam nagyon lányos darabokban, viszont nem szeretnék mindig ilyen egysíkú, egyszerű maradni.

15/L



2015. aug. 15. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! nem tudom, hogy ismered-e a pretty little liars című sorozatot, de nagyon ajánlom divatinspirációnak. nagyon jó szettek vannak benne, és pl Ariá-nak tipikusan csini rockercsaj stílusa van :)

talán jó ötlet lehet, ha színben az eddig megszokottakat használod, szürkék-feketék, terepzöld stb, egyszerű anyagokat de egy kicsit csinibb szabást. pl fekete top, hozzá egyszerű szürke szoknya, ehhez tök jó a tornacipő is. de kiindulásként amit egyszerűen lehet csinálni, hogy sima póló nyakát kivágod, hogy vállkidobós legyen. ezt kb 3 perc megcsinálni, nézz utána neten és egyből sokkal csajosabb lesz.

Ha belsőleg is szeretnél nőiesebb lenni akkor pedig a disney meséket nézd és vegyél példát a hercegnőkről ;) legyél kedves és beszélj lágy hangon :)

vagy az öltözködésre visszatérve ha tetszik akkor nézegesd avril lavigne stílusát valahogy időrendben, ő deszkás fiús csajként jelent meg 2002-ben, most pedig egyre klasszikusabb, nőies stílusa van. ha időrendben nézed neki is végigkövetheted a változását, mert nála is elég fokozatos volt. persze inkább a hétköznapi szettjeire gondolok, nem az ilyen extrémebbekre. Sok sikert!

Puszi,

egy volt fiús rocker lány aki ma már magassarkút hord és imádja a csini cuccokat :)))

2015. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ha találsz valakit (mondjuk sztárt), akinek tetszik a stílusa, írd be pinterest-re, hogy xy style/outfits és nagyon sokat kihoz. Néha énis onnan nézek ötleteket, hogy miket vegyek fel.:)
2015. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. aug. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!