Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Írsz valami jó tippet kinézett...

Írsz valami jó tippet kinézettel, személyiséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Bármit leírhattok,csak olyan legyen,ami szinte mindenkinek bejön,és divatos ;)

Legyen egyedi a tipp!!


(:


2010. márc. 9. 15:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
először is fiú vagy lány vagy? jah + kor :)
2010. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

jah elfelejtettem leírni xD


L/13

2010. márc. 9. 16:00
 3/24 A kérdező kommentje:
és szerintetek a 165 cm/65 kg dagadt?? :DD
2010. márc. 9. 16:00
 4/24 anonim ***** válasza:
Egy csöppecskét, de ne kezd magad halálra éheztetni 13 évesen.
2010. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
1. vok szerintem nem, de egy 5 kiló lemehet nyugodtan
2010. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

hát,szerintem több is mehetne,csak olyan édeszájú vagyok :DD

:/

:S


Tud valaki tippeket divattal,vagy ilyesmivel kapcsolatban?

2010. márc. 9. 16:08
 7/24 anonim ***** válasza:

úgy nézz ki, olyan alakod legyen, ahogy te jól érzed magad. és ne akarj másoknak megfelelni, csakis önmagadnak. (: hidd el, ha ez teljesül, az látszik, mert ha elégedett vagy akkor magabiztos is, és tetszel majd az embereknek. amit te gondolsz magadrol, azt látják rajtad mások.

17L

2010. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
megint 1. vok :D nah nekem mondjuk bejön ha a lánynak a siskája hátra van fogatva egy lapos csattal ami nem olyan feltűnő és a többi pedig szabadon. Öltözködés pl. egy feszes naci, egy rövid ujjú póló vagy egy ujjatlan és erre egy cipzáros, csuklyás felső (ne legyen becipzározva teljesen v már eleve olyat vegyél aminek csak félig van a cipzárja) egy csuka a lábra és (suliba ne csizmát szer, meg már itt a tavasz inkább valami csukát). Kiegészítőnek pl. 1 nyaklánc, karkötő. Ne fesd magad! Esetleg ha van vmi buli de oda is csak valami szerényebbet! huh nem is tudtam h ilyet is tudok írni :) 14/F
2010. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
jah és nem vok nagy divat követő kb. már 1 éve ugyan abban a cuccokban járok (első válaszoló) (lassan törzsvendég leszek már) xDD
2010. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

De édesek vagytok (:

Köszi mindenkinek ;)


Na fiúk,nektek mi tetszik a csajokban?

2010. márc. 9. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!