Ajak piercingesek?

Figyelt kérdés
Nem dörzsöli a fogzománcot a piercing? Mire érdemes figyelni,ha ilyen piercinget szeretnék?

2015. aug. 17. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt kb. 3 hónapig. Nincs értelme, zavaró és lekoptatja az ínyed. De tényleg.. nem hittem el, aztán megmutatta az ínyét egy pasi akinek sokaig volt.. aznap ki is vettem.
2015. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tönkretette 2 első fogamat, meg az ínyem is lehúzta, szóval én is kivettem már. Nagyon meg is bántam. Nekem kb másfél évig volt.
2015. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez a sima kis pont "bogyó" piercing ez is tönkreteszi a fogakat,mert ez szerintem nem ér hozzá.Én karikát akarok majd,vagyis ilyen patkó piercinget.De hát meg gondolandó ezek után.:(
2015. aug. 18. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont a bogyó(talpas piercing) ér hozzá a legtöbbet, de a patkó is zavaró.
2015. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A fém szárasok igen.

Nekem 6 éve van talán 7... régen megvan már, de szilikon száras, talpas ékszert hordok általában. A fém nekem is kikezdte az ínyem, akkor cseréltem le. A puhább szilikon rugalmas is és nincs koptató hatása sem. Ugyan lehet szúratni fém szárral is, de érdemes a gyógyulási idő után lecserélni szilikonosra.

2015. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!