Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ajak piercingesek! A szúratás...

Ajak piercingesek! A szúratás után hány napot/hetet kell várni hogy cigizhessek?

Figyelt kérdés
Szóval azért érdekel mert azt mondták hogy ha 2 napra rá rágyujtok elrákosodik... De már lassan alig bírom és nagyon rászeretnék gyujtani,mennyit kell várnom? Gondolom 3 hét amennyi alatt begyógyul a piercing ... vagy lehet kevesebbet is??????? Értelmes választ légyszi.
2011. jún. 26. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor nekem szúrták, 1-másfél hetet mondtak, hogy addig ne gyújtsak rá, nehezen de kibírtam. Végülis másfél hétig vártam, biztos ami biztos. Semmi bajom nem lett hogy rágyújtottam, még csak nem is csípte. Szóval úgygondolom, nagyjából másfél hét.:)
2011. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ..De bisztos nemfog elrákosodni??
2011. jún. 26. 21:45
 3/6 Dante. válasza:
100%
Mostkerdeztem spanomat ő kemény fél órát várt és semmi baja nincs :D
2011. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na ezaz .. az én spanom meg beszívta er begyulladtneki mikor másnap rágyujtott.. :||
2011. jún. 27. 00:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elrákosodni biztos hogy nemfog, volt olyan ismerősöm, aki egyszerre három pc-t szúratott a szájába, egy hét múlva rágyújtott, ő kb. napi 1 doboz szinten van. Semmi baja nincs, ugyanolyan jól van a srác, mint én:)
2011. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem ... tegnap este elszívtam már egy szálat,sikeresen be is gyulladt:) de mindegy nem érdekel .. nembírok nem cigizni:'D
2011. jún. 28. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!