Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lány vagyok. Nagy hülyeséget...

Lány vagyok. Nagy hülyeséget csináltam. Eddig borotváltam a bajszom és most szörnyen néz ki, hisz a szálak erősődtek és most már úgy nőnek ki, hogy leselehet borotválni (apro feketék)?

Figyelt kérdés
Ezután használtam hideg gyantát és csipeszt ,de ez sem segített. Most mit tegyek?

2015. ápr. 3. 22:08
 1/7 anonim válasza:
58%
Meg kell hagyni hogy egy kicsit megnojjenek es akkor gyanta
2015. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Szőkíttesd!
2015. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Conchita Wurst- nak is van. Lehet neked is.
2015. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
É ugyanígy voltam vele. Meg kell növeszteni majd le lehet gyantázni.
2015. ápr. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De közbe dolgozni járok, emberek közé. És egyébként a barátaim is nagyon megbámulják. Gyors megoldásra volna szükségem!
2015. ápr. 4. 09:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Apró szőröket csak csipesszel lehet kiszedni normálisan. Esetleg cukorgyantával, tégelyes meleggyantával próbálkozhatsz még.
2015. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van néhány szabadnapod akkor növeszd meg, és gyantázd le.

Addig próbáld szőkíteni, vagy csipesszel szedegetni a nagyobbakat, az összeset azt képtelenség.

Egyébként egy kozmetikus biztos tudna valahogy segíteni!

2015. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!