Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves fiú hogyan fogyjon,...

14 éves fiú hogyan fogyjon, izmosodjon?

Figyelt kérdés

173 cm, és 86,5 kg. Ez mennyire nagyon sok? Mennyit kéne fogynom? Alkatomból adódóan alapból ilyen nagydarab vagyok (szüleim is azok) De engem rohadtul zavar, hogy dagadt vagyok?

Úgy érzem, akkora seggem van, mint egy tehénnek. Milyen mozgásformákat ajánlotok a mihamarabbi siker érdekében? Ráérek, de mégiscsak tinédzser vagyok, szeretnék jól kinézni. Lányok egyenesen kerülnek... Heti 3x focizom, de szerintem nem elég, itthoni torna is kéne. Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket előre is.



2015. aug. 24. 02:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Két dologra figyelj.

1. Étrend

Cukrot és fehér lisztet lehetőleg ne egyél. Reggelire tolj be valami kukorica vagy zabpelyhes dolgot (ne a cukrozott fajtát) sovány joghurttal.

Ebéddel nem kell szűkölködni, hús, hal, krumpli, rizs, na meg zöldségek azok jöhetnek.

vacsorát meg intézt el 18:00-ig, ja és nincs csoki-chips meg egyéb nasi, mert akkor teljesen felesleges bármiről beszélni.

2. Mozgás.

Ezek szerint ez utóbbival nem lesz gond. Ha egy kis izmot is szeretnél, menj el konditerembe, vagy vegyél egy francia rudat és odahaza emelgesd, meg felülés, fekvőtámasz.

Nincs varázslat, a kitartáson múlik az egész.

Sok sikert.

2015. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minél több zöldség, gyümölcs, minél kevesebb szénhidrát. És mozgás, mozgás, mozgás.
2015. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!