Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divat a fanszőrzet, ez most...

Divat a fanszőrzet, ez most komoly?

Figyelt kérdés

Itt egy cikk, amiben azt írják, hogy a full bozont az idei divat. Tényleg ennyire buták az újságírók? Ez annyira szenzációhajhász nem?

Most nem azért, mert annyira divatkövető lennék - szerintem nem igazán érdekel a divat - de szétnéztek már a világban? Szerintem csak csapkodja a billentyűzet az alagsori szűk kis irodájában...

Szoktam járni uszodába, az osztrákoknál meg szaunába és rendszeresen látok más nőket meztelenül. Nos az a helyzet, hogy ezelőtt 5 évvel még csak fele-fele lehetett, ma már 10-ből 9-nek le van borotválva.

Nekem eszembe se jut közben a divat. Muszáj ebből ekkora ügyet csinálni?

[link]



2015. aug. 24. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azért központi kérdés még a mai napig is, mert a férfiak e szempontból 3 táborra oszthatók. 1. akinek a teljesen szőrös tetszik, 2. akinek csak a csupasz tetszik, 3. akinek mindegy, de a teljesen szőrös és teljesen csupasz nem jön be, a 2 között bármi jó

A férfiakat nagyon is érdekli h a csajok hogy hordják lent, ilyne szempontból pedig a szőr érdekesebb, mivel a csupaszról nincs mit beszélni.

2015. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Remélem nem igaz. Csupaszon szebb is,hyghiénikusabb is.Remélem nem térünk vissza az őskorba.
2015. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy divat! Még a fiúk körében sem. Fiúkon is a csupasz a trendi. :) Ők is nagyrészt csupaszra szőrtelenítenek ugyanúgy mint a csajok. :)
2015. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
aki búza, az legyen csupasz, de ne sírjon, ha seggberakják
2016. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!