Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok hozzátok szól a kérdése...

Lányok hozzátok szól a kérdésem. Voltam műkörmösnél és géllakott csináltattam. A műkörmös nagyon ellenezte mert szerinte nem tesz jót a körömnek. De a géllak erősíti a körmöt nem? Vagy én tudom akkor rosszul?

Figyelt kérdés
Az ő elmondása szerint jobban roncsonlja mint a porcelán vagy a zselé. Ez igaz?Plusz még amikor felkeni a gélt az előtt nem kellene felnyomkodni,vagy eltávolítania a lenőtt bőrt?Mert ezt nekem nem csinálta meg.A ti körmösötök ezt megcsinálja vagy külön kell kérni?

2015. aug. 25. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem erősíti a körmöt, de ezt a kontárt kerüld messzire.
2015. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jujj, ez alap lenne hogy megcsinálja. Nem roncsolja jobban, ha nem reszeli el akkor még erősítheti is.
2015. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

nem erősíti a körmöt. én rosszul vettem fel a cipőmet és letört a műkörmöm de alatta még kb 1 napig talán vagy még annyi se tök szép alakja volt a körmömnek és utána tövig betört. gyengíti és elvékonyítja a körmöt nagyon..

de el kell távolítani a lenőtt bőrt ez alap a lakk felkenése előtt..

2015. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A körmöt a reszelő, meg a körmös vékonyítja, nem a rákent géllakk
2015. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!