Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Amatőr műkörmösökhöz hogy...

Amatőr műkörmösökhöz hogy tudnak vendégek menni? Sok gagyi körmös munkáját láttam már. Igénytelenek az emberek?

Figyelt kérdés
Nem a pénzt sajnálom tőlük, itt az Orbán kormány sajnos megköveteli hogy több lábon kelljen állni az embernek. De maga a vendég hogy nem látja? :) Én nem körmözök mellesleg, nehogy azt hogyjétek a konkurencia vetette fel a kérdésem. :) De ugyan ez a helyzet sok háznál tetováló emberkénél. És mutatják hogy milyen menő a tetoválásuk, holott lehet szebbet rajzoltam volna :P És na. Fizetnek érte.

2015. aug. 17. 10:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy lehet csak nincs szemük hozzá az embereknek? Szokták is mutogatni nekem ismerősök és nem tudom, lehet csak én vagyok így hogy egyből meglátom a hibát.. Én meg ugye olyankor csak vigyorgok mint a tejbetök, és mondom majd lehet bejelentkezek, de soha nem tenném. Van 2körmös akinél életembe jártam időszakonként, azok munkái olyanok voltak, hogy hazajöttem és mindig gyönyörködtem benne hogy milyen szép :) Igaz ők 4000ft-ért építették a körmöt, 3000ft-ért töltötték.
2015. aug. 17. 10:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbban dolgoznak, onnantól kezdve meg már nem érdekli az embereket, hogy mennyire lesz szép a műköröm vagy a tetoválás. A lényeg, hogy nekik van és tudják mutogatni. Én inkább azt nem értem, hogy akinek nulla tehetsége van, az minek megy el körmösnek/tetoválónak. Nekem égne a pofámról a bőr, ha gagyi, igénytelen munkát kéne kiadnom a kezemből, főleg ha az egy életre szól. Én is szeretnék tetoválást, de inkább soha ne legyen, minthogy pár ezret spóroljak és örökre ott legyen valami undormány rajtam.
2015. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,miért jó egy akarmilyen fotós életed nafy napján, az esküvőn,csak mert ingyen van, es ismeros,csak gyakorolna
2015. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Igen, 2 éve az én barátnőm is "ismerős gyakorló fotóssal" örökítették meg az esküvőt. Itt egy pici láb rész lemaradt, ott egy pici a fátyolból. Szép éles, tiszta fotókat csinált, csak mégsem az igazi. Szóval igen, még ilyennel is találkoztam már :P
2015. aug. 26. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!