Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg kövér vagyok vagy...

Tényleg kövér vagyok vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

168 cm 64 kg vagyok és 33 kilót fogytam több mint egy 1 alatt... nagyon sokan mondják hogy már jó az alakom ne fogyjak többet de én nagyon kövérnek látom magam a tükörben. A derekamat mikor a kezemmel megmérem nagyon karcsú (már a bordáimat érzem) de a tükörben egy hatalmas hájas valami. Depresszióm van és pánikbetegségem. Egy nap alatt 300 kcalt eszek és bűntudatom van még ennyivel is. Amilyen édességet megkívánok azt csak megrágom majd kiköpöm mert azt gondolom magamban hogy méreg. Mennyit kéne fogynom hogy jól lássam magamat mert ebbe beleőrülök...mindig a kalóriát számolom egész nap, ha véletlenül átlépem a határaimat már bűntudatom van. Pár hónapja még vagdostam is magam büntetésként. Tényleg kövér lennék?


15/L



2015. aug. 28. 19:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*1 év alatt
2015. aug. 28. 19:46
 2/17 anonim ***** válasza:
Kövér nem lehetsz a méreteid alapján, főleg ha kint vannak a bodáid, de gyorsan el kéne kezdeni megfelelő mennyiséget enni :(
2015. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz kövér, viszont bármennyit éhezteted magad, akár 40 kiló is lehetnél, attól még szép tested nem lesz, ahhoz edzés és sport szükséges hogy jól nézz ki. Éhezéssel csak beteges leszel és tönkremegy a szervezeted, bőröd, minden. Magyarán vékony de csúnya leszel. Sok értelme nincs. Ezen gondolkodj el. Legyen több eszed...
2015. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Aerobikozok és mellette lovagolok tehát sport az megvan viszont igazatok van. A családom tart már attól hogy anorexiás lettem...
2015. aug. 28. 22:14
 5/17 anonim ***** válasza:
mert lehet már az vagy. Az anorexia ugye bár agyi betegség nem (feltétlen) testi. Tehát ilyen majdnem normál súllyal is lehetsz anorexiás (azért mondok majdnem normált, mert az nem normális ha kint vannak a bordáid)
2015. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat fogytam. 173 cm vagyok és 60 kiló. Kövérnek látom magam még mindig.. .nekem is bűntudatom van ha többet eszem...bár én nem vagdosom semmim se...azzal nyugtatom magam, hogy suli kezdéskor kevesebbet fogok enni, hiszem most itthon vagyok és eszem ... :D szóval a lényeg..beszélj egy szakemberrel, nem normális, hogy vagdosod magad.
2015. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én vagyok a 6/6

lemaradt a 19/L :)

2015. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én pont nyáron ettem kevesebbet. Hát a kulcs csontom nagyon kint van, érzem a bordám, a kezem is nagyon vékony főleg a könyököm, otthon már azt mondják ne merjek többet fogyni de én 58 kilós szeretnék lenni. Nem mentem ki egész szünetben csak a négy fal között ültem mert tudom az emberek nem fogadnának el a kövérségem miatt.
2015. aug. 29. 14:44
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ma voltunk vásárolni ruhát és jó is amit vettünk. (S-es méret). De itthon felvettem és egyre jobban néztem az alakomat és egyre kövérebbnek is láttam. El is kezdtem sírni tőle mert nem értem hogy lehetek ennyire dagadt...
2015. aug. 29. 23:02
 10/17 anonim ***** válasza:

Egy képpel tudnánk segíteni, ha tudnál az alakodról küldeni. Nem feltétlen kell magadról, elég ha keresel egyet a netről. Csak az utóbbival ez esetben az a baj, hogy nem feltétlen képes az ember reálisan megállapítani a saját alakját, így félrevezethető kép lehet.

Ezek csak számok, megállapítani így nem lehet. Kb olyan, mintha bekötözött szemmel valaki elé állítanak és mond meg az alakját...

Elméletileg egyébként annyira vékony 168 cm és 64 kilóval nem lehetsz, de tényleg egy kép kéne

2015. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!