Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg kövér vagyok vagy...

Tényleg kövér vagyok vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

168 cm 64 kg vagyok és 33 kilót fogytam több mint egy 1 alatt... nagyon sokan mondják hogy már jó az alakom ne fogyjak többet de én nagyon kövérnek látom magam a tükörben. A derekamat mikor a kezemmel megmérem nagyon karcsú (már a bordáimat érzem) de a tükörben egy hatalmas hájas valami. Depresszióm van és pánikbetegségem. Egy nap alatt 300 kcalt eszek és bűntudatom van még ennyivel is. Amilyen édességet megkívánok azt csak megrágom majd kiköpöm mert azt gondolom magamban hogy méreg. Mennyit kéne fogynom hogy jól lássam magamat mert ebbe beleőrülök...mindig a kalóriát számolom egész nap, ha véletlenül átlépem a határaimat már bűntudatom van. Pár hónapja még vagdostam is magam büntetésként. Tényleg kövér lennék?


15/L



2015. aug. 28. 19:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok vékony még is érzem a bordám. Képet majd küldök privátba aki kéri.
2015. aug. 30. 10:30
 12/17 anonim ***** válasza:

Képet küldhetsz

De lehet van némi testképzavarod, vagy ilyesmi. De ahogy mondtam: vékony nem igazán lehetsz ezekkel az adatokkal. Konkrét véleményt majd úgy is csak a képet látva tudok mondani

2015. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ma is ki sírtam a szemem mert egyre kövér ebbnek látom magamat a tükörben. Bele nézek és mintha szélesednék folyamatosan...már komolyan tartok attól hogy megőrűltem...régebben voltak öngyilkossági kísérleteim is...
2015. aug. 31. 16:51
 14/17 anonim ***** válasza:

képet még mindig nem küldtél :D

egyébként lehet meg kéne látogatni egy orvost, szakembert

2015. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Tudom de nem tudom rávenni magam... Időpontot szeptember 20 körül kaptunk :(
2015. aug. 31. 18:12
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez bizony súlyos anorexia, ha nem akarod emberi roncsként végezni, nagyon sürgősen keress fel egy pszichológust!
2015. szept. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Minden ruhában kövér vagyok. Szétfolyok bennük és legszívesebben kinyírnám magam...
2015. szept. 1. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!