Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a páromnak Valentin-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a páromnak Valentin-napra?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt, kicsit szokatlan, ő egy 21 éves srác, én pedig 15 éves lány. Távkapcsolatunk van, viszont 14-én eljönne hozzám, a munkája pont megengedi :)

Mielőtt bárki azt írná, hogy vigyázzak vele, mert pedofil, csak kihasználni akar, stb., NEM az. Viszont szeretne velem találkozni és akkor kimondani, hogy igen, együtt vagyunk. De én úgy gondoltam, hogy kéne neki valamit adnom, amit haza vihet majd, kézzel készített dologra gondoltam, de fogalmam sincs mi lehetne az, kellene pár ötlet. Egyetlen egy ötletem van, egy kézzel írt szöveg, viszont nem tudom mibe rakjam, talán valami keretbe, de fogalmam sincs.

Van pár ötletetek? Előre is köszönöm a válaszokat ^^



2015. febr. 4. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Főzzél neki valamit.
2015. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ebben az a vicces, hogy én nem nagyon vagyok otthon a konyhában, ő pedig szakács :D De köszönöm a választ ^^
2015. febr. 4. 23:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Add meg neki a fészes jelszavad. Ez a legszebb ajándék.
2015. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudja a jelszavam :P
2015. febr. 4. 23:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Ettől tartottam...
2015. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan nagy dolgot főzni..Pl kisütsz krumplit, meg ilyeneket.
2015. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én inkább olyanra gondoltam, amit magával vihet ^^
2015. febr. 4. 23:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Kulcstarto, benne a fenykepeddel :)
2015. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 electroman75 ***** válasza:
Naptárt vegyél magadnak! Abban megnézheted,hogy mikor van BÁLINT nap.
2015. febr. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csomózz neki egy karkötőt. Én is csináltam a barátomnak, azóta is hordja :) Vagy ha a karkötő nem jó, akkor csinálj kulcstartót.
2015. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!