Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen romantikus ajándékot...

Milyen romantikus ajándékot adjak a páromnak?

Figyelt kérdés

Ő a férfi, és szereti a nyálas dolgokat, én viszont nem, így nem tudom, mit adjak neki a fél éves fordulóra.


Gondoltam plüssre, de az annyira általános, valami különlegesebbet szeretnék adni. Fényképes bögre, párna, stb kizárva


2015. aug. 5. 12:01
 1/5 anonim válasza:
a furdot alakitsd at romantikussa, gyujts gyertyakat, szerezz be egy pezsgot vagy bort, csinalj habos forrofurdot es illatos gyertyat is szerezz be:) egy ilyen ajandeknak tuti orulne, de ha targyra gondolsz akkor csinaltass a telefonjara olyan tokot amin csak ketten vagytok
2015. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tárgy kellene, élmény rengeteg van ilyesmi :) csak kézzel fogható nincs még.
2015. aug. 5. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Punetti alakú sörnyitó.
2015. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát ha a párod az ilyen nyálas dolgokat szereti akkor pl olyan kispárna amin rajta van pl egy csókotokról egy kép vagy valami ilyesmiben gondolkodj.
2015. aug. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
készíts neki kézzel egy fotó albumot a közös képeitekből:) a neten nagyon sok ötletet találsz a "scrapbook" szó alatt:) az én barátom annyira örült neki, hogy megkönnyezte:)
2015. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!