Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18/L Csúnyának érzem magam...

18/L Csúnyának érzem magam hogyan tudnék javítani a dolgokon? Van pasim de úgy érzem jobbat érdemelne emiatt vitatkozunk is mostanában pedig sose veszekszünk.

Figyelt kérdés

Amik a legjobban zavarnak: kicsik a melleim, kapafogam van töb mint 10éves koromig szoptam az ujjam emiatt az első kettő eléggé kiáll, van rajtam plusz kiló ami a hasamra megy szinte sörhasam van miután eszek.


Edzés már be van tervezve de nem tudom meddig bírom majd. Kapafogamra fogszabalyzó kellene de belefáradok az egészbe sok rohangálás lehet megölöm magam mire eljutok odáig hogy felrakják...

A mellemre meg néztem mellnövesztő gyógyszert hátha segítene. :(

Valaki írna pár bátorító sort? :( A szüleim se támogatnak semmiben anyám is gebe anorexiás kb és néha beszól hogy de nagy a hasad meg tesóm is minden miatt basztat fogam miatt meg hasam miatt hogy mekkora múltkor meg anyósom próbált vicces lenni hogy az ő melléhez tette a melltartóm és hogy neki ha ősszerakja se lenne elég nagy mert neki nagyobbak a mellei... Egyedül csak a párom az aki mondja hogy szereti a hasam meg jó vagyok úgy ahogy de tudom csak azért mondja hogy ne érezzem magam rosszul meg mert ez a dolga hogy kiálljon mellettem... :( Nagyon el vagyok keseredve.



2015. aug. 30. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem attól lesz szép valaki, hogy nagyok a mellei, vagy, hogy csontsovány. Mások megjegyzései miatt ne érezd magad csúnyának, és ne akarj miattuk más lenni. Ha a párodnak így tetszel ahogy vagy, becsüld meg, örülj neki, hogy ilyen barátod van, valószínű hogy nem is kapna nálad jobbat, és te se nála.
2015. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

"Edzés már be van tervezve de nem tudom meddig bírom majd."


Eláruljam? Idővel egyre jobban fogod bírni.


"belefáradok az egészbe sok rohangálás lehet"


Annyira nem, de valamit valamiért.


"A mellemre meg néztem mellnövesztő gyógyszert"


Marhaság. Egyrészt kamu, másrészt nem számít a mellméret, férfiként mondom.

2015. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát magamról szinte ugyanezeket tudnám elmondani... :/

Viszont fogszabályozásra elmentem régebben és már szépek a fogaim.Menj el te is,megéri hidd el!

Hasammal totál ugyanaz a problémám mint neked,viszont én elkezdtem edzeni(bár most nyáron abbahagytam) és sajnos úgy néz ki nem a plusz kilóktól lesz "sörhasam" hanem gluténérzékeny lehetek.Ha te is úgy vagy,hogy reggel lapos a pocid,de ahogy eszel valamit,felpuffad,ajánlom menj el orvoshoz.(Bár még én sem jutottam el dokihoz de rajta vagyok :P)

És most jön a cici: én már kb 13 éves koromban elterveztem,ha majd lesz pénzem meg nagy leszek blabla...akkor 100% hogy megműttetem.Most azonban sikerült elfogadnom de persze ehhez párom segítsége is kellett:) Azt nem mondom ha nem lenne pénzem,nem növelném 1 mérettel,de ha nem lesz pénzem akkor sem esek kétségbe.Azonban fontos a jó melltartóválasztás is hidd el!!!


Lényeg a lényeg,ezek amiket te felsoroltál,olyan problémák,amikhez csak egy kis akaraterő kell és tudsz tenni ellene:) Ne legyél elkeseredve,pláne ha párod támogat.21/L

2015. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 opened paradise ***** válasza:
85%

De veled van,tehát szeret!

Ne a rosszakkal törődj,hanem vele.

Hidd el,hogy ha ő is ugyanazt látná,mint te,akkor nem így lenne.

2015. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Legyél hálás, amiért egészséges vagy. Ez a legjobb tanács, amit adhatok.
2015. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Szépen elkezdesz normálisan életmódot változtatni és elmész sportolni NAPONTA,de minimum KÉTNAPONTA.


Normálisabb melltartót hordjál,lehet nem is a megfelelő méretet hordod,ezért tűnik kisebbnek a melled,vagy új fazont kellene találnod.


Ha még suliba jársz,próbáld meg a fogszabit TB-re megcsináltatni,hátha sikerül.


Ne keseregj,hanem cselekedj,a párod biztosan szeret ahogy vagy,különben nem lenne veled! Ha meg is akarod tartani,akkor neked is tenned kell magadért, elsősorban ne a párodnak akarj tetszeni,hanem MAGADNAK.

2015. aug. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"kicsik a melleim"-nem mindek szereti a nagyokat.

"Edzés már be van tervezve"- ne csak terv legyen,és minnél tovább csinálod annál jobban fogod bírni.

"Kapafogamra fogszabalyzó kellene de belefáradok az egészbe sok rohangálás"-azárt annyi rohangálás nem kell miatta.

"A mellemre meg néztem mellnövesztő gyógyszert hátha segítene"-és rozsaszin elefántot néztél az is segitene...

A párod nem csak azért mondja,hogy ne érezd magad rosszul,hanem mert a pasid,és nyilván szeret,meg tényleg tetszel neki.


ui: ha párodnak nem hiszel,nekünk fogsz?

2015. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kicsik a melleim ----> Nőhet még az, fiatal vagy. Egyébként meg fogadd el, mert mellnövesztő gyógyszer az nincs!


Kapafogam van ----> Fogszabályzó ha tényleg zavar, de ahogy látom nagyon nem zavar...


Plusz kilók ----> Edzőterem, vagy önszorgalomból, akár otthon is végezhető tornagyakorlatok. Ha más nem Rubint Rékás...netről tölthető ingyen.

2015. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy teljes alakos képet feltölthetnél, h bíztassunk kicsit, mert nem lehetsz te olyan rosszul kinéző ha pasid van! ;)
2015. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Scav ***** válasza:
79%

Fogszabályzó és edzés kell. Megéri a szenvedést, mert csodákat művel. Nem csak a testeddel/kinézeteddel, az önbizalmaddal is. Vágj bele. Én már el se tudom képzelni edzés és egészséges kaja nélkül az életem, nem hogy nehezemre esik, egyenesen kívánom. Szóval csak az elején nehéz.

A kis cici nem lényeg, nagyon sokan PONT a kicsit szeretik, sokakat meg nem is érdekel a mérete, csak mell legyen. Azzal ne foglalkozz, hogy kened valami csodasz@rral vagy megműtteted.

2015. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!