Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen ki vagyok készülve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flower20 kérdése:

Teljesen ki vagyok készülve .3 napja volt abortuszom (nem éreztem magam felkészülve az anyaságra ), pluszba a parommal is reggeltől estig veszekszünk. Azt érzem, hogy megőrülök. MIT CSINÁLJAK, HOGY KERÜLJEK KI EBBŐL AZ ALLAPOTBÓL?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 01:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem utólag már semmit. Fel kell dolgozni.
2015. aug. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Nyugalom, felesleges utólag rágódni a történteken(bár nem egyszerű de el kell fogadni)

Nem volt megfelelő sem a hely, sem az idő, sem semmi.

Gondolj arra, hogy most tisztázhatod az életed, lehet hogy találsz egy rendes fiút/férfit aki igazán szeret és akivel igazi otthont tudtok majd teremteni.

2015. aug. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Ne aggódj, lehet, hogy nem akart még "lejönni" közénk a baba lelke. Hidd el ő ezt már elfogadta. Lehet, nem is követtél el hibát. Ha mégis ártottál, hát majd elnyered a büntetésed. De efelett meg nincs több befolyásod, mint egy tyúklábnak. Szóval ezzel már tényleg nem tudsz mit kezdeni. Viszont jó lenne, ha végre kitalálnád magad, hogy pontosan mit, és hogyan akarsz elérni és mi célból!
2015. aug. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

ADJ IDŐT MAGADNAK még bőven! Nagyobb horderejű lelki terhek feldolgozásához arra van leginkább szükség.


Ha ez vigasztal egy kicsit - én is folyamatosan veszteség- és krízisélményeken megyek át - csak az életnek nem ezen a területén...


Sok Erőt és Kitartást Kívánok! Fel a fejjel! Egyszer minden kilátástalannak tűnő helyzet véget ér!

2015. aug. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Mit csinalj?

Attol fugg!

Mi a cel?

Boldog akarsz lenni?

Meg akarsz vigasztalodni, a mutet miatt?

Akarsz egy megerto, szereto part talalni?

(nem piszkallak, tenyleg segiteni akarok).


Szoval attol fugg elsosorban mit akarsz, az alapjan valassz.

Melyen gondolkozz el, hogy mi a legrosszabb most. Tudom, minden, most minden osszejott, de melyik az amelyik a legjobban kiborit?

Az abortusz? Az a fajdalom idovel elmulik, most csak enyhiteni tudod. Peldaul jo nagy adag figyelemelterelessel. Nezz minel tobb vicces filmet. Mi az ami teged szorakoztat? (engem jutubon a kecskes videok) Amitol te sirosra tudod magad rohogni. Nezd azt. Az elejen nem lesz vicces, de most meg veletlenul se siros/szerelmes/szomoru filmeket nezz, hanem minel vidamabb, szorakoztatobb dolgot keress.

Ha filmek nem kotnek le, akkor mozdulj ki. Menj a levegore. Menj el egy olyan helyre ahol meg nem vagy nagyon reg voltal. Kezdesnek pl. a palyaudvarra, es vedd meg az elso indulo vonatra a jegyet es egy napra "tunj" el. Kapcsolodj ki.


Ha az abortuszt fel tudod dolgozni (te akartad igy, es jol dontottel, mert CSAKIS te donthetsz ilyesmirol) es a parkapcsolatod sokkal jobban aggaszt, akkor nincs mese, keresni kell egy uj palit. De ettol minel elobb szabadulj meg. Ulj le es beszeld meg vele, talan itt az ido, hogy kulonvaljatok.


https://www.youtube.com/watch?v=skVhHlAixyY

2015. aug. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Nyugi, nincs semmi baj.Botlások mindenki életében vannak, de ez az abortusz legyen neked elrettentő példa, hogy ezt még egyszer nem ismétled meg.Gyónd meg ha katolikus vagy hogy ezt tettem és a lelkednek is könnyebb lesz.Vagy írd le egy papírra és égesd el, engedd elszállni ezt a dolgot és többbé ne gondolj rá.A pároddal meg én szakítanék, mert örökké emlékeztetne erre a rossz dologra.Mond meg neki, hogy nincs tovább mert nem akarsz kikészülni és ha csak ránézel is emlékeztett az abortuszra. Tanulj vagy dolgozz és felejtsd el.Fogamzásgátlót szedj legközelebb és ne hallgass a férfiakra.Építsd madag jövőjét.Majd te tudod merre tovább.Lényeg hogy függetleníteni tudd magad a férfitól, önálló legyél, szakmával. érettségivel, stb.Fel a fejjel ettől te még értekes nő vagy.Persze a párod nem ezt mondja ezt ő nem tudja elviselni, hogy elvetetted a leendő gyermekét.Ha ő úgy döntött aljasul, hogy csinál egy bébit neked és akadályozza ezzel a karrieredet, akkor neked meg jogod van úgy dönteni, hogy akarod-e a bébit.
2015. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

majd ha ráérek ,megsajnállak.

még jó ,hogy nem csattansz ki a boldogságtól 3 nappal azután ,miután elvetetted a gyereked.

2015. aug. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
A parod nagyon jofej,hogy vitazik...nem neki volt mutete.kozos dontes volt?hany evesek vagytok?
2015. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a megértést és a tanácsokat !!!

Jó tudni ,hogy még ennyi jó szívű megérteni ember van .:-)

2015. aug. 29. 12:08
 10/16 A kérdező kommentje:
A negatív kommentelők meg nem érdekelnek.
2015. aug. 29. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!