Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kamerában/fotókon teljesen...

Kamerában/fotókon teljesen másnak látom az arcomat mint a tükrökben, vagy tárgyak tükröződésében, nem tudom elfogadni, mi az igazság?

Figyelt kérdés

mindig is utáltam amikor lefotóztak. 16 éves vagyok, és soha nem selfie-zek, nem fotózkodok, még a barátaimmal sem, semmit sem örökítek meg, mert amit a fotókon látok, az teljesen más, de már csak akkor is ha szimplán az elülső kamerán keresztül nézem magam.

az osztályfotókon is szörnyen nézek ki, szinte fel sem ismerem magam. pedig tükörbe nézve sem mondom hogy a legszebb amit el tudnék képzelni, de mérföldekkel jobb.

ma készült rólam egy szörnyű fotó, amit meglátva arra gondoltam, most tényleg megnézem hogy van ez. a telefonom nagyon régi, és a kamerája eléggé rossz, és nagyon pixeles/szemcsés. ha csak a kameráján keresztül nézem magam, is egy teljesen más ember néz vissza, pedig a mellette lévő tükörben a "normálisan kinéző" önmagamat látom.a fotók, meg ezek után persze borzalmasak. gondoltam megnézem a webkamerámon is, ami be van építve a laptopba, ami úgyszintén már jó néhány éves, és az eddig leragasztott kamerának a képe is telejsen mást mutatott, pedig itt sem fotót készítettem, hanem csak szimplán a kamerán keresztül láttam magam, és a mellette tartott tükörben pedig megint csak szokásosan néztem ki.

hogy lehet ez??

semmi önbizalmam sincs, és soha nem is volt, és már teljesen depressziós vagyok, mert nem tudom megérteni, hogy akkor most melyik az igaz? ráadásul még sokszor a tükörképemtől is elmegy az életkedvem. minden kép szörnyű, és egyik sem olyan amilyet én látok. miért van ez?



2015. szept. 5. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

ha ez megnyugtat akkor velem is van igy...én is sokszor máshogy látom magam..csinálj arcpakolást vagy nemtom ..szemceruza én attól mindig szebben festek meg szempilla spirál....de ne bogyósa mert az ro.adt csunya :D

szóval a hajad legyen jól megcsinálva és máris sokkal szebbnek érzed magad ..ja és olyan ruhákba amiben magabiztosnak érzed magad :D az is lehet hogy rossz a tükör xD de sztem inkábbb a fénykép minőségével van gond :)

2015. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azóta megnéztem egy jobb telefon kamerájában is magam, és ott is más, de jobb egy fokkal mint a többinél, habár még mindig szörnyű. :/

de minden tükör mást mutat mint a kamera T-T nem értem xD és nem is az, hogy nem jól mutatna, hogy egy leállított pillanatban látom magam a fotón, hanem már eleve csak a kamerában is teljesen már, és szörnyű. pedig mind2-nek ugyanazt kéne mutatnia, nem? o-O

2015. szept. 6. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem menj el egy szobába amiben jo a fény és egy jo tükörrel nézd meg magad:D az biztos az igazságot fogja mutatni ..vagy nem csak te érzed így?lehet h más mindig szépnek lát! Kérdezz meg vkit :)
2015. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
pff az elet nagy problemai...gondolj bele, mi lenne, ha forditva lenne? ha kepen neznel ki ugy, mint tukorben, valosagban pedig ugy, mint a benan sikerult fotoidon? :D orulj neki, hogy legalabb nem igy van
2016. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
merthogy vannak olyan igazan szerencsetlenek, akik sokkal szebben neznek ki fotokon, mint a valosagban. na AZ szivas. ez semmi, maximum egy apro kis kellemetlenseg az eletben
2016. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!