Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy fiú szőrteleníti...

Az gáz ha egy fiú szőrteleníti a hónalját?

Figyelt kérdés

Egyébként most először vonatkoztassunk el attól hogy gáz-e vagy nem, de azt szeretném kérdezni, hogy (ha nem gáz, akkor) melyik a leghatékonyabb módszer rá?

Mert pl borotvával visszanő kb két nap alatt olyanra hogy az úgy már látszik. Nem hosszú de már látszik.

Szóval akkor a két kérdés: gáz-e, és mi a leghatékonyabb módszer.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2015. szept. 12. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz. ha hatékonyat szeretnél gyantáztasd. nem egy drága dolog
2015. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de én így itthon szeretném elintézni könnyedén

a gyantázáshoz meg kell gyanta meg az a papír vagy mi, ÉS LE KELL TÉPNI! :D

mennyi idő múlva nő vissza gyantázással?

am van ilyen szőrtelenítő krém, amivel ha bekened vagy 2 hétre eltünteti, és csak annyi hogy 10 perc után lemosod, de az meg eléggé csajos..

az már gáz lenne egy fiúnak? :/

[link]

eléggé rózsaszín... xD

2015. szept. 12. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a krém és a borotva közt nincs különbség. gyantázni meg otthon is lehet. max az lehet kellemetlen, hogy 2 emberes a művelet, így meg kell kérni valakit, hogy szedje le.

amúgy az egyik barátomnak is én csináltam a hónalj gyantát és meg volt vele elégedve. és csak az első pár alkalommal fájdalmas, utána elkezd gyengülni a szőr és már nem lesz annyira gáz.

(1. voltam)

2015. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát azt nehezen hiszem hogy a krém és a borotva közt nincs különbség, mert a borotvát én tapasztalom a krémet meg a barátnőm xD és nem hinném hogy hazudik :D

és hol lehet szerezni alapanyagot a gyantázáshoz?

(természetesen mindent ami szükséges)

am miért nem lehet egy emberes meló?

fél kézzel is le lehet tépni, nem?

2015. szept. 12. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A krémtől ugyanúgy fog visszanőni, mint a borotvától, hiszen az sem tépi ki a szőrt gyökerestől, mint ahogyan azt a gyanta tenné. Maximum mivel erős kemikália, ezért hosszú idejű használat után már csak valami elhalt szőröcskék nőnek vissza.
2015. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

értem, kösz!

akkor hol tudnék beszerezni olyan dolgokat ami a gyantáztatáshoz kell?

2015. szept. 12. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Drogériában. Kell patron, lehúzó papír, gyantaparton es hintőpor sem árt. A hintőporral be kell szórni a bőrt mielott a gyantát huznad rá. Es azért 2 emberes meló mert ki kell feszíteni a bőrt mielott lehuznad. A barátnőd tud is segiteni.
2015. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!