Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gáz manapság az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz manapság az, ha egy férfi nem szőrteleníti a hónalját?

Figyelt kérdés

Én már a falnak megyek ettől a nagy szőrtelenítési mániától. Szerencsére a feleségem is hasonlóan gondolkodik.

31/F


2010. okt. 29. 09:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nekem nem jó ha odabújok a páromhoz és a homlokomat a szőre csiklandozza. nekem nem tetszik de kinek hogy. ha a párod is így gondolkodik ahogy te akkor nem értem a kérdés lényegét.
2010. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi voltam arra, hogy miért van ez szőrtelenítési mánia.
2010. okt. 29. 09:54
 3/24 anonim ***** válasza:
nekem esztétikusabb ha csupasz a hónalja meg a kukija. máshol nem zavar de azért ne legyen őserdő rajta. első voltam. de mint már írtam kinek hogy.
2010. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
Mert esetleg megizzadhatsz, aztán nagyon büdös lesz ott. Azért a szőrtelenítés, hogy lehessen kenni izzadásgátlóval.
2010. okt. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

Nálam nem elvárás, sőt... Én is nagyot néztem mikor itt valaki olyasmit írt, hogy ha nem szőrteleníti egy férfi a hónalját akkor ápolatlan paraszt. Na így nőiesedik el a pasi nemzedék, és ezért lesz annyi homoszexuális kinézetű férfiember...

N

2010. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ezt a problémát sem értem. Nekem szőrös a hónaljam, mégis betudom kenni izzadásgátlóval. És nem vagyok büdös. Pedig elég izzadós vagyok.
2010. okt. 29. 10:01
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

őő, egy szőrös hónapjú ember nem tudja kenni a hónalját izzadásgátlóval? ez érdekes. tudtottam az izzadásgátló már a szőrtelenítő-mánia kezdete előtt megjelent, és higiéniai okok miatt használják az emberek.

én is utálom ezt a "mindenünket borotváljuk" mizériát. kivagyok tőle, hogy mindig, minden helyzetben szőrtelennek "kell" lenni, mert a társadalom úgymond ezt várja el. de jó is lenne, ha nem kéne borotválni, vagy csak néha néha. persze esztétikusabban néz ki egy szőrtelenített hónalj, de nem értem, hogy miért nem lehet azt elfogadni, hogy valakinek az nem jön be. mert sajnos ezt nem fogadják el az emberek.

2010. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nem ápolatlan paraszt csak esztétikusabb ha nem figyel ott egy mókus. izzadásgátlót meg miért ne lehetne kenni a szőrös hónaljra?
2010. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"Nálam nem elvárás, sőt..."


Hát pedig én senki kedvéért nem lennék műmájer sablong*ci szőrtelen hónaljal. Akkor már inkább a kezem, annak nincsenek ilyen nagy igényei :D

2010. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Viki233 ***** válasza:
nemtom én is jobban szeretem a szőrtelen hónalju pasikat.sztem esztétikusabb.mert a szőr jobban megfogja a szagokat.sztem.és jobb ha ott lenn is megborotválkoik a párom.szóval nemtom egyszerűen csak így gondolom vonzóbbnak.
2010. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!