Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kiszedni a szemöld...

Szerintetek kiszedni a szemöldököt egy fiúnak b*zis?

Figyelt kérdés

F/15

leszeretném borotválni, mert nagyon zavar, a fekete szemöldökön. szerintetek b*zis lenne?


2010. márc. 13. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem igen!

Az egyből látszik ha kivan szedve...

2010. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
A szart b*zis. Szerinted menő az összenőtt, elálló partiszemöldök? Az nem b*zis, ha valaki ügyel arra, hogy hogy néz ki. ;D
2010. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Júj, le ne borotváld! Hülyén néz ki.


Egyébként, nem b*zis a szemöldökszedés akkor, például, ha középen az orrod fölött összenövésre hajlamos vagy két centi vastag.

De ajánlom, inkább menj el kozmetikushoz. Majd ő szakszerűen kiszedi a fölösleget, ha úgy gondolja, nem kell rád annyi szőr. Elég durva dolgokat tudnak az emberek csinálni magukkal, ezért jobb a szakemberre bízni!

2010. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha össze van nőve és azt szeded ki vagy túl bozontos és kicsit ritkítod, akkor nem b*zis, mert alapból senkinek nem tűnik fel. De javaslom ne borotvával ess neki, mert ritka gusztustalan lesz az eredmény.
2010. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
nekem kivan szedetve nem b*zis pedig látszik h kivan de senki se b*zizott le 16/F
2010. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

először is nagyon b.zis, másrérszről, ha borotválod, szted hogy fog kinézni? tüskés lesz, megerősödik, és el fog állni a bőrödtől... embör, gondolkodjál! szemöldököt csak csipesszel, nem borotvával...

most voltam kórházban, és minden dokinak szedett volt a szemöldöke. bakker, semmi jót nem néztem ki belőlük, és igazam is lett. a csajok nagyon nem bírják a szedett szemöldökű "férfiakat".

2010. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
gyantával lehet?
2010. márc. 13. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is szedem és rövidebbre is nyírom mert nagyon bozontos és összenőtt.Néha én is borotválom ha nincs kedvem szedni.
2010. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szokták gyantázni, de főleg az arra hajlamosaknál a felső szemhéj megereszkedésével jár együtt, aztán még szemhéjfelvarrásra is menned kell.

hagyd már a csudába! semmi férfias nincs a szedett szemöldökben.

2010. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz szerintem is:)
2010. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!