Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok, a melleim...

14 éves lány vagyok, a melleim túl nagyok, de miért lógnak akkor is, ha melltartót használok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
különböző formájú mellek vannak, a tied bizti olyan alakú, asszem körte alakúnak hívják
2008. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem jó a melltartó, amit használsz!!!! A jó melltartó megfelelő méretű, és ha kifejezetten a szép tartás a célod, merevítős, vastagabb anyagból készült (tehát nem egy szál csipke), félkosaras push-up fazont vegyél! Minél hamarabb, mert ha nem jó a melltartó, tovább fognak ereszkedni a melleid a saját súlyuktól!

A jó melltartóméret: a szám a mell ALATTI méretet jelöli (ha ez nagyobb a kelleténél, felcsúszik a melltartó a hátadon, a melleidet meg nem tartja, leereszti). A kosarat pedig a mellbőséged alapjána táblázat szerint ki kell számolnod. Ha nagyok a melleid, akkor valószínűleg C vagy D kell - kérdezd az eladót, bár nem mindegyik van ezekkel tisztában. De segít a melltartók dobozán levő táblázat is, de legfontosabba próba! Kényelmes-e ülve, állva, felemelt karral? Szépen tart? Felcsúszik a hátadon, vagy rendesen "fog"?

Persze sprotolni sem árt, de Neked a futás, ugrálással járó sportok nem ajánlottak, és a konditeremben a fekvenyomás sem (laposít, szétterít) - kérdezd az edzőt, ha lemégy.

2008. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a gének is közrejátszanak. Nekem volt már 12évesen 80c-s mellem, most 16évesen 75b-s és mindig is lógtak mind 2tesomnak log..ez genetika, tök 1forma cicink van mind3onknak:)

Ám igen ez a körte alakú..sajnos én is ide tartozok..de azért szeressük:)

MÉg néha szomorkodom miatt.. már nem sírok..de néha csak rossz még..de rem ha majd eljutok addig h pasi lássa akkro már nem görcsölök ezen.

2008. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

MINDENNEK VAN JÓ OLDALA! Szappanozd meg a melled és dobd hátra és voálá meg tudod mosni a hátad:D

Dr. Kiss Simon a kebelbarát

2009. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nekem volt már 12évesen 80c-s mellem, most 16évesen 75b-s és mindig is lógtak mind 2tesomnak log"

Mielőtt eljutnál odáig, hogy a párod lássa, már jóval előtte megjelenhetsz előtte laza pólóban, melltartó nélkül. Nagyjából 1 mp alatt fel tudja így mérni, milyen melled van... és, ha így is tetszik neki, nem kell tovább aggódnod. Csak arra vigyázz, hogy ha így megjelensz, az igen erős hatással lesz rá! Majd látni fogod...


Amúgy akinek lógnak a mellei, nem túl jó, ha állandóan komoly (emelős) melltartókban van. Az csak a kollégákat csigázza fel - aztán lesz meglepetés, ha leveszi. Az a jó, ha időnként felvesz lazábbat is. Főleg, ha kapcsolat van a láthatáron.

2009. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!