Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, és semmi...

18 éves lány vagyok, és semmi mellem nincs, szó szerint. Kétségbe vagyok esve. Nőhet még? Vagy tehetek valamit, hogy megnőjön?

Figyelt kérdés

2015. szept. 22. 11:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

23 éves korig nőhet, fogamzásgátló hathat rá, de nem 100%. Én totál elfogadtam magam így. És az eddigi párjaim is szerettek így. De mind a popsit szerették jobban ami nekem van. Amugy pszihés betegséget okoz az elégedetlenség a mellel, akik emiatt csináltatják meg, kivirulnak. Van pár ismerősöm aki megcsináltatta. De én csak szülés után tenném.

23l

2015. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem mit számít egy testrész mérete. Semmiben nem előny ha nagyobb, semmivel nem lennél szebb, se jobb. Szóval miért is számít ez?
2015. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Második válaszolónak: Azért mert minden pasinak a mellméret számít, sajnos.

2015. szept. 22. 12:43
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség:)

Nem kell feltétlen D-s vagy C-s mell ahhoz hogy bejöjj a fiúknak.

Többet számítsz szerintem az arc, a haj és az alak.

2015. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Remélem igazad van:)

Hát nekem alig van A-s méretem, abból is a létező legkisebbet kell, hogy megvegyem, tehát na xD

2015. szept. 22. 13:14
 6/24 Scav ***** válasza:
93%

Igazad van, minden pasinak a mellméret számít. És vannak. akik a kicsit szeretik vagy a közepest, semmiképp sem nagyot. És nem kevesen vannak. Én is a kisebbet szeretem.

32F

2015. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Scav ***** válasza:

Ismered ezt a színésznőt? Biztos neki se volt még soha pasija, mert kicsi a melle :D

[link]

2015. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem ismerem. Hát neki nagyobb mint az enyém :D :/
2015. szept. 22. 13:25
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem fog nőni sokat sajnos. Ha nem akarsz kés alá feküdni, fogadd el magad így. Nem mindegy férfi szereti a nagy melleket. Örülj neki, hogy valószínűleg vékony vagy és nem lóg a köldöködig a melled. :)
2015. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Scav ***** válasza:
94%
Ez a csaj játszott többek között a Büszkeség és balítéletben, a A Karib-tenger kalózaiban és a most megjelent Everestben is. Ő is deszka és nem azon a kis különbségen múlik, ami a te és az ő melle között van. A személyiség, a kisugárzás és az arc fontosabb, mint a mell vagy fenék méret.
2015. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!