Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon kövér a lányom! Elképze...

Nagyon kövér a lányom! Elképzelhető, hogy még nyúlni fog? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
85 kiló 13 éves 167 cm. 2014-ben 157 cm 67-69 kg volt. Nem sportol. Kivizsgálás volt, semmi baja. Nyúlni fog még??

2015. aug. 15. 12:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
diétáztatnám, szénhidrátot, cukrokat csökkenteném, és beíratnám sportra és ellenőrizném nem e ellógja.
2015. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
52%
*és a kérdésre: örökre megmaradhat az, hogy súlyproblémákkal fog küzdeni, főleg pont a gyerekkor tesz a hormonális működésre. már rég oda kellett volna figyelni, de úgy rémlik talán 21 éves korig van fejlődésben, szóval addig a lehető legtöbbet kihozni az egészséges életmóddal
2015. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%
Fog, de haz azt az életmódot folytatja amit csinál, akkor minden irányban, gondolom nem ez a cél.
2015. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
39%

ha még nő, ez a súly akkor is sok lesz. muszáj sportolnia valamit, mert ebből baj lehet. én 180 cm vagyok és 72 kg és soknak tartom, hidd el, van rajtam felesleg.

Csökkentsétek a szénhidrátot, meg fogja még köszönni neked.

2015. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%

Erre akkor jössz rá, amikor már majdnem 90 kiló? Odafigyelsz arra, hogy miket eszik? Van lehetősége egyáltalán egészségesen táplálkozni?


Egy-két centit még biztos fog nőni, de semmiképp sem annyit, hogy ez a súly megfelelő legyen számára. Azt tanácsolnám, hogy próbáljatok meg együtt reggelizni, vacsorázni, legyen valami közös szabadidős elfoglaltságotok. Az iskolába meg csomagoljatok neki ételt előre, ha nem ebédes.


Az evészavarok (merthogy ha valaki sokat eszik, az is az, bár lehetséges, hogy ez még rosszabbra is fordul) leginkább a szeretethiányban gyökereznek, át kellene gondolnod, nála mi okozza a dolgot.

2015. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
48%

jesszus.

+3centivel de 20kg-val könnyebb vagyok, és így is van rajtam zsír.


most estél kétségbe? jo hogy nem 100-nál!

nyúlni lehet hogy fog, de 30 centit biztos hogy nem!

szegény gyerek :(

2015. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
42%

Ez a súly kb. 185 cm magassághoz megfelelő. Ennyit nem valószínű, hogy nyúlik.


Na de miért nem sportol? Miért nem íratjátok be valahova? Ha nem is sportol, táncoljon. Vagy bármi. Itt az ősz, indulnak a csoportok, találjátok ki, hogy mit kezdjen el csinálni. A sport nélküli életmód akkor is egészségtelen, ha az ember amúgy nem kövér.

2015. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
62%
Gyorsan kapjátok össze magatokat:sport,diéta (dietetikus bevonásával) .Ha nem teszitek, most fog tönkremenni az önértékelése, élete.
2015. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%
jártatok pszichológusnál is? szerintem lehet lelki ok is. én sem sportolok és nem is diétázom, de 3 gyerek után nem vagyok ennyi (pedig van rajtam felesleg)
2015. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy felnőtt férfi súlya...


Diéta, sok-sok sport. Semmi chips, kóla, sütemény-hegyek.



15 éves lányom 55 kg.

2015. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!