Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ez így mennyire...

Mit gondoltok, ez így mennyire megy el, mennyire elfogadható alak? L (kép)

Figyelt kérdés

Szóval elég önbizalomhiányos vagyok... És formátlannak érzem magam stb. Viszont nincs időm normálisan, rendszeresen edzeni/tornázni.


Nagyon ŐSZINTE véleményekre várok, kritikát szívesen fogadok!

Köszönöm!



[link]



2015. okt. 2. 21:01
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes, hogy névtelenül majdnem mindenki leszólja a nem "modellhibátlanságú", de szép alakot. A valóságban a fiúk nyáladzanak az ilyen alakért, de itt, gyakorin úgy csinálnak, mintha csak azok lennének vonzók, akik úgy néznek ki, mintha a "tökéletesség" receptje szerint gyártották volna őket...


Igaz, hogy a kérdezőn semmi izom nincs, de azt mondani, hogy "ehh, tűrhető", egyszerre hazugság, bunkóság, és meggondolatlanság, mert sportosság nélkül is szép alakja van. Csinos.

2015. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
95%

szerintem teljesen jó az alakod.

és egyetértek az előttem szólóval. akik azt mondják hogy még elfogadható, meg nem olyan szép, azok csak szeretnének ilyen alakú barátnőt...

2015. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kecses alakod van! Ami tetszik benne, az az a finomsága, puha nőiessége, az, ahogy éppen kirajzolódnak a formák a testeden. Elég vékonynak tűnsz egyébként, de nem "szúrósan" vagy satnyán, így ez nem baj. Amúgy is alakul az ember idővel.
2015. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
93%

Hibátlan!

Az orvostól ilyenre kaptam receptet! Te lennél? :-)

2015. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!
2015. okt. 3. 07:04
 16/37 A kérdező kommentje:

Ja és 17 vagyok.

Kérdeztétek privátban.

2015. okt. 3. 07:05
 17/37 anonim ***** válasza:
90%
Átlagos, vèkony alkat. Nincs vele problèma, sôt! Biztos vagyok benne, hogy sok nô ölne az ilyen alakèrt. A baj az, hogy manapság a Jen Selter fèle test az ideál, amit viszont csak rengeteg szabadidôvel lehet elèrni. Neked ugyan nincs olyan, de nincs okod önbizalomhiányosnak lenned.
2015. okt. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Elég csalókák lehetnek a képek mert elég közeliek (mármint az oldalsó. Nem látjuk a teljes alakot csak 1 kiragadott darabbot ezért konkrétat nem fogok mondani, de szerintem HA gond is van az alakoddal az biztos nem nagy.

Konkrétat csak úgy lehet mondani ha a lábfejedtől/bokádtól a nyakad alsó részéig lehet látni mert akkor látszik az egész körvonala.

Tudom hölgyektől nem illik megkérdezni, de hány kiló vagy és kb hány centi?


A sok gyikes privát kaszanovát meg én hanyagolnám mert vannak itt furcsa élőlények, de te tudod:)

2015. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

kaszanovákat*


Ja és még annyit hogy amik a képeken látszódnak vonalak, azok növés közben alakultak ki(striák) vagy te is vagdostad magad?

2015. okt. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

1) genetikától nem leszel hájas. SOHA.

2) Szerintem nincs baj az alakoddal, popóra meg pocira kell gyúrni, és jó lsez az. :D

2015. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!