Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ez így mennyire...

Mit gondoltok, ez így mennyire megy el, mennyire elfogadható alak? L (kép)

Figyelt kérdés

Szóval elég önbizalomhiányos vagyok... És formátlannak érzem magam stb. Viszont nincs időm normálisan, rendszeresen edzeni/tornázni.


Nagyon ŐSZINTE véleményekre várok, kritikát szívesen fogadok!

Köszönöm!



[link]



2015. okt. 2. 21:01
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

157cm és 56kg vagyok.

Striák, pszichésen azért ennyire nem vagyok sérült.


Fényképezni pedig csak így sikerült.

2015. okt. 3. 09:08
 22/37 anonim ***** válasza:
87%

Amit az utolsó mondott az hülyeség.

Orvosok által bizonyított tény hogy igenis valós ez a probléma, de igen kismértékű azoknak akik nem tudnak ez ellen tenni.

Nekem pl volt olyan hogy egész nap ennem kellett hogy 85 kiló legyek! Egész nap szó szerint, más meg megeszik 2 hamburgert és máris +1 kiló.

Most fiú létemre vagyok 75, de nekem a súlyfelszedés a nehezebb.


Hozd ki magadból amit tudsz és kész:)

Nem leszel ettől kevesebb hogy nincs olyan alakod mint nem tudom melyik fitness p.csának akiknek ez az életük.

2015. okt. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
62%

Drágaságom ez tény:)


Más dolog a hajlam és más az ha tényleg a genetika tehet az elhízásról.

Az a baj hogy orvosi lapokat véletlenül sem olvastok, csak megy a valaki mondta aki nagyon tudja az egészet. Az internetet ilyenre használni bűn és büntetendő is. Véletlenül se olvass utána semminek:)


Aki lepontozott az sem jobb mint a tipikus hülyék akik azzal takaróznak hogy genetika miatt ilyen vagy nem tudom mivel ezek közül kb 100-ból 1-nek a genetikája miatt van elhízás, és nem azért mert tömi magába a chipset vagy a süteményt és mellé nem csinál semmit.


Jobb ha utána nézel te genetikai tudós meg a többi is, van olyan gyerek akinek már 3-6 évesen kockás hasa van és nem attól mert ő hajlamos rá hanem mert genetikai mutációban ,,szenved''. Nyugodtan google-zz rá drágaságom mert ha így haladsz a végén megbuksz az orvosin mert te tuti oda jársz:)

2015. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Elég szomorú hogy valaki az internetet használja arra hogy utána nézzen valaminek, és nem úgy születik mint te hogy mindent tud:)

Nem is értem hogy lehet valaki ilyen okos és hogy adhat ilyen megbízható információkat. Biztos utána néztél orvosi oldalakon vagy sok genetikus van a közeledben. Megadom neked a doktorit ha az érettségit sikerül letenni.

2015. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye most beugratós kérdés??? Én többször is megnéztem mind a két képet rólad, nem mondom, h tökéletes (de hát tökéletes nő nincs, mint férfi se), de nagyon csinos és kívánatos!
2015. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Popsis képet még nagyon szívesen megnéznék, csak hogy teljes legyen az összhang! Amúgy cuki a bugyid, igazán tetszik!
2015. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Még pár év és ha tunya maradsz,akkor nem csak dagadt leszel(hatalmas beled és segged lesz),de gyenge,fáradékony is...plusz beteg.

Szóval lehet itt szépíteni a dolgokat,meg lehet hallgatni,hogy szép vagy,blahblah,de az eredményekért tenni kell...


/leszarom a sok tinig3c1 kommentet és lepontozást,ez a nyers valóság/

2015. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

29/29.

Nem azért tettem fel a kérdést, hogy ego-t növeljek. Alapból nincs sok önbizalmam. És ne én legyek már a hibás, mert olvasom a pozitív válaszokat és Megköszönöm őket. Ha nem tévedek, Ugyanígy tettem azokkal a válaszadókkal, akiktől erős kritikát kaptam.

A kérdést azért tettem fel, mert kiváncsi voltam arra, hogy valóban megalapozott-e az, hogy nem vagyok magammal megelégedve vagy a családomnak van igaza, akik szerint "pont jó" vagyok. Egy szóval nem mondtam, hogy ilyen akarok lenni/maradni és hogy semmit az ég világon nem teszek annak érdekében majd, hogy ez az állapot megváltozzon.


Másrészt!

Attól, hogy nem ez látszik rajtam, nem vagyok rossz edzésben. Tesin, ha én futok elől, a többiek nem bírják az iramot. Egyáltalán nem vagyok fáradékony. Erőnlétileg sem maradok alul, bár tudom, nem látszik rajtam. Viszont francia ágy, szekrény stb, nem állít meg. Apa és én rengeteget hurcolásszuk a bútorokat, mert anyukám szereti Havonta atrendezni az egész lakást.

Betegség? Lehet.

Pár év múlva nem mondom, hogy nem leszek faradekonyabb es beteg. Nem vagyok jósnő. De egészségesen élek, így nem túl nagy az esélye.

És attól hogy nem guggolok Naponta meg nem gyúrok seggre, szerintem nem vagyok egészségtelen. Csak nem nézek ki jól.

Már bocsánat.....

2015. okt. 3. 15:43
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

Jó,akkor csodálatos tested van,nem is értem,lehet csal a kép...vagyis én nem néztem jó szögben...tényleg,most látom csak milyen jól nézel ki...hol lehet lájkolni?

Elég is az a tesi futás...nem is kell több...ilyen felfogással felesleges volt feltenned a kérdést.

2015. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Ő nem néz ki jól:


[link]


Te nagyon is! :)

2015. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!