Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ez így mennyire...

Mit gondoltok, ez így mennyire megy el, mennyire elfogadható alak? L (kép)

Figyelt kérdés

Szóval elég önbizalomhiányos vagyok... És formátlannak érzem magam stb. Viszont nincs időm normálisan, rendszeresen edzeni/tornázni.


Nagyon ŐSZINTE véleményekre várok, kritikát szívesen fogadok!

Köszönöm!



[link]



2015. okt. 2. 21:01
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

31-es, én nem arról beszélek, hogy annyi elég. Mert tudom, hogy nem elég ahhoz, hogy valaki jól nézzen ki. Én azt próbáltam a tesi órával szemléltetni, hogy a többiekhez képest jól bírom a dolgokat.

De nem fogok egy szöveget értelmezni sem tudó vadodegennel vitába szállni. Írj amit akarsz.

Mindenki más véleményét (legyen az NEGATÍV, vagy pozitív) tényleg nagyon köszönöm.

2015. okt. 3. 20:59
 32/37 anonim ***** válasza:
Szép alakod van, popsira gyúrj,mert kicsit túlságosan "egyben van" a comboddal. Egyébként az én testem is hasonló, én - bevallom - lusta vagyok edzeni, csak az isteni mázlimnak köszönhető, hogy az ülő munka + folyamatos nassolás mellett is "jól" nézek ki. Szóval nincs veled semmi gond, javítani mindig van mit,de emiatt ne legyél frusztrált.
2015. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
26- nem, sajnos neked sosem fog összejönni az érettségi. ;( Sajnálom.
2015. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Oké...akkor fos!
2015. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

Szerintem ilyen alak miatt nem kéne önbizalom hiányosnak lenned ,mert igenis szép!

Mivel őszinte véleményt vártál ,így leírom ,hogy személy szerint ,mint már többen is egy kis edzést javasolnék. Nem kell sok ,mert szerintem csinos vagy ,ezért maga az önbizalom hiányt sem értem ,de ha az alakod miatt van ,akkor edz. Én is ezt teszem és jobban érzem magam a bőrömben. :)


20/f

2015. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Kívánatos!
2015. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs az alakodal.Sőt jól nézel ki.Sokan irigyelhetnek.
2015. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!