Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma vagy holnap kilesz lyukaszt...

Ma vagy holnap kilesz lyukasztva a fülem! 13 éves vagyok. Fájni fog?

Figyelt kérdés
Mondjatok el mindent, kérleek!
2008. szept. 10. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem fog fájni, nyugi. A dolog úgy működik, hogy először át lesz törölve a füled fertőtlenítővel, majd a kozmetikus megjelöli a lyuk helyét egy filctollal. Ezután kilövi a füledet. Az egész annyira gyors, hogy nem fáj. Nekem tavasszal csinálták a suliban, és én is kitanultam :)

Egy kozmetikus

2008. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem fáj, még egy tűszúrást sem érzel. Viszont javasolom, hogy utána valamilyen gyulladáscsökkentő krémmel kenjed,(pl. tetrán) mert hozzáérhetsz piszkos kézzel vagy valami baci betelepedhet, és az segít megelőzni azt, hogy begyulladjon.
2008. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak 1 hónapja lötték ki.7,5 hónapos most.Az oltástól jobban sírt.Nyugi semmi ség...
2008. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 napja csináltam meg magamnak:D Persze vigyáztam hogy minden tiszta legyen és steril tűvel. Annyira semmiség, ne aggódj.:)
2008. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kibírhatatlan. Én utána reggel-este alkohollal letörölgettem, h ne gyulladjon be, aztán most már szépen elvannak.
2008. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ötször lövettem a fülem, de ebből az egyik sajna benőtt. Előtte fertőtlenítik, bejelölik a helyet, megmondod, hogy jó-e, aztán már lövi is. Nem fáj egyáltalán. Utána én kicsit forróságot érzetem a fülemben, de hamar elmúlt. Kenegetni kell pár napig fertőtlenítővel. Ja meg el fogja mondani a kozmetikus, hogy mennyi idő múlva cserélheted ki (nem emlékszem pontosan, hogy egy vagy két hét után). És kicsit mozgatni, forgatni is kell majd a fülbevalót, hogy nehogy nagyon összeforrjon a lyuk és könnyebb legyen kicserélni a fülbevalót, de az az első napokban kicsit fájhat.
2008. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Picit érezni fogod bárki bármit mond...de ez inkább kellemetlen minthogy fájdalmas!!Meg amúgyis másodperc és kész...a látvány egy szép fülbevalóval kárpótolni fog!!!
2008. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Noh milye volt? hány lyuk van és hol?
2008. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hat nekem az egesz fulem vegig van fulcsikkel....fenn a hallocsontba nyelvpirc van :P :D....szal tapasztalatbol beszelek...ha zsibbaszak akkor abszolut de semmit nem erzel...ha pedig zsibaszto nelkul csinaljak akkor lenn nem faj....csak a porcnal ,,megerzed'' ...viszont ha porcba teszed akkor jobban faj miutan atvan szurva (kb 2 het) mint mikor epp csinaltak .... mas helyrol fulbe nem is beszelve extremebb helyekre nem ajanlom me qrvara bir fajni :P nekem 1 eve van hallo csontba...de nem volt 1 kellemes erzes az elso kb 8 honap...es ha ijen hejre teszel akkor semmikep sem magadnak....menj el olyan szalonba ahol ezel foglalkoznak es megfeleloen fertotlenitik a fuledet a fulcsit(es ha nem lovik akor a tut) :P
2008. szept. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!