Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a facebook-...

Miért van az, hogy a facebook-on kevesen kedvelik a képeim, de élőben még is megnéznek jobban, és bókolnak is?

Figyelt kérdés
Tudom ilyet tinik szoktak kérdezni,mert 36 vagyok.Lehet nem vagyok fotogén vagy nem tudom.Élőben látom megnéznek a pasik.Sőt egy némelyiknek kiugrik a szeme.Engem átlagban kedvelnek a facebookon 20-an vagy 44 en.Valakit 100 fölött.Ez csak azon múlik ,hogy nézek ki vagy máson is???Tudom nem vagyok már annyira fiatal.

2015. okt. 15. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább azon múlik, hogy mennyire kedvelnek az ismerőseid.
2015. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
36 evesen komolyan az a kozponti temad hogy hanyan kedvelnek a facebookon?
2015. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 36 éves vagy akkor az ismerőseid is kb ilyen korúak lehetnek nagyrészt, ők meg annyira nem hajlamosak minden képre like-ot nyomni. 35 vagyok, van 200+ ismerősöm, de csak olyan képére nyomok like-ot aki rokon vagy közeli ismerős (max 30 fő). No meg akinek 100 fölötti like-ja van annak lehet hogy ismerőse is több van.
2015. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem szokása a felnőtt embereknek képeket lájkolgatni... ez hülye tiniszokás és semmi értelme nincs.
2015. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hogy hány ismerősöd van a Facebookon, az sok mindentől függ, többek közt attól is, hogy hányan találnak meg az ismerőseid közül, kivel milyen kapcsolatot ápolsz, ők mennyire aktívak, te mennyire vagy aktív, miket osztasz meg, hogy a képeid lájkolják-e, az meg egy újabb sor tényezőtől függ, mint például, hogy milyenek azok a képek. de ha egyébként nem vagy aktív, akkor eleve kevesebben látják a képeket is, mert a FB algoritmusa az egyéb aktivitásaid és interakciók alapján súlyozva mutatja a dolgaidat mások falán. szóval, ha kevés ismerősöd van és nem vagy aktív, akkor lehet, hogy ki se kerül a képed a falukra, így nem is látják, hogy lájkolniuk kéne. de még ha meg is jelenik a hírfolyamban, akkor se biztos, hogy legörgetnek odáig, vagy az is lehet, hogy véletlenül átgörgetnek rajta és nem veszik észre.


36 évesen viszont tényleg nem ezekre a dolgokra kéne koncentrálnod, mert ennél sokkal fontosabb kérdések is vannak az életben...

2015. okt. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!