Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek fura, hogy fiú...

Szerintetek fura, hogy fiú létemre kozmetikushoz akarok menni? 16/f

Figyelt kérdés
Nagyon pattanásos a bőröm és undorító tele van miteszerekkel. Ez miatt nincs önbizalmas csúnyának érzem magam. Itthon kezelem az arcom arcápolókkal, de eddig nem használt. A kozmetikusnak mit kell mondanom ilyen téren? Mit fog csinálni? Tudtok ajánlani arckrémeket, maszk féleségeket?

2015. okt. 18. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
A lehető legjobb emberrel beszélsz-e téren. Nekem nagyon, de nagyon problémás volt a bőröm és anno jártam is kozmetikushoz. Egy idő után nem szabadott, mert annyira eldurvult a helyzet. Egészséges táplálkozás és sok folyadék az alapja, emellett a korral ki fogod nőni. Még most is problémásabb a bőröm, de ez teljesen elfogadható. Néha néha kijön pár db. Az ilyen kence picéket hagyjad, alaposan tisztítsd natúr szappannal és étkezz egészségesen, hagyd el a sok tartósított szar élelmiszereket na meg a cukrot zsírt. Sőt a jövő héten én is elmegyek kozmetikushoz már több éve nem voltam, de rám fér egy tisztítás. Ja jó fej voltam, hogy ennyit írtam neked, adjál zöldet mert szarul állok, nem mintha érdekelne de akkor is. :D 22/f
2015. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha durva a helyzet akkor bőrgyógyászhoz menj inkább. Kozmetikus sokat nem ér, ha érzékeny a bőröd még jobban begyullad utána... nekem is mindig ez volt.

Nálam az egészséges életmódra váltás segített a legtöbbet.

2015. okt. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia :) nem fura sztem, tok jo h adsz magadra ilydn teren. Amugy csomo fiu ismerosom jar kozmetikushoz :) 15/l
2015. okt. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!