Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Diamond NAils, Crystal nails,...

Diamond NAils, Crystal nails, Perfect Nails, Brillbird? Mondanátok ezekről véleményt? (tapasztalatok érdekelnének! )

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Szia:))

En 13eves vagyok, elkezdtem gellakozni

Amit nekem nagyon sokan ajanlottak az a Crystal volt:)

Azota is azokkal a termekekkel keszitek gel manikuroket😊

En ezt tudom ajanlani tiszta szivvel...

A tobbit nem fogom lefikazni, hisz nem ismerem oket; de peldaul a vilagbajnok Kovacs Gabo is Crystal nails-es! :)

Szoval ha mar egy vilagbajnok hasznalja ezeket a termekeket, biztosan jo... es nincs egetrengeto ara:D

En meg eddig nem csalodtam benne!:)


Sok sikert kivanok☺remelem h tudtam segiteni

Ird meg majd ha szeretned h melyiket valasztottad☺szia✋

2015. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindegyik erős középkategória. a CN a legfelkapottabb, nem rossz valóban. én brillbides vagyok, totálisa meg vagyok vele elégedve.
2015. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én kipróbáltam már a CN-t, DN-t is egyiksem fogott meg igazán, bár a CN jobb volt, de szeretnék más márkákat is kipróbálni.

A Brillbird lakkoknak milyen az állaguk? Milyen velük dolgozni? Csak saját felhasználásra szeretném itthon :)

2015. okt. 20. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
1%
Kaphatok egy zold kezet?:)
2015. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Drága sz**r!


Eleinte nekem is tökéletesen működött. Majd egy idő után vettem 2-3 olyan terméket, ami kukába való volt. Pl. a mattító lakk... na hagy ne kezdjek el róla regélni...


Vagy volt egy one step barackszínem, ami egyáltalán nem akart megkötni. Volt, hogy 10 percig volt a lámpában egy vékony réteggel, de az istenért se akarta. Vagy volt egy színes zselém, ami a katalógusban vagy a mintán egyáltalán nem úgy nézett ki, mint a körmön. Sőt... mikor visszavittem azt mondták, hogy ők nem csaltak. Pedig de.


A legtöbb körmös ismerősöm, aki CN-el kezdte, már rég otthagyta. Moyra termékeket használok helyette, de próbáltam már a Classic Nails-t vagy a Nded-et is.

Messze a legjobbak, hiába olcsóbb kategória.

A Moonbasa-val vigyázni kell, azt nem ajánlom.


Attól hogy a CN agyon van reklámozva, attól nem jelenti azt, hogy az a legjobb. Én már nagyon sokszor megjártam vele sajnos. A többiben még egyszer sem csalódtam 5 év alatt...

2016. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!