Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Ismertek...

Nagyon fontos! Ismertek valami olyan zenéket amik jók divatbemutatóra?

Figyelt kérdés

Anyumnak segittek.Mert ő csinálja a koreográfiát egy divatbemutatonak.és ne legyen szólista.csak szimpla.tempós.átmehet dnb-be.Divatbemutatóra!

Köszii:D


2010. márc. 16. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
keress youtubon ilyen videókat mi is azt szoktuk.Neg sok mindentől függ,pl színes ruhák vagy nem,komoly vagy szeleburdi...stb
2010. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

több kategória van.

Club fashion.

Akkor alsónemű.

És esti ruhák.

estébé.

kb ezek:D

2010. márc. 16. 21:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Madonna: Vogue
2010. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valami pendulum szerű
2010. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2010. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jamelia-Beware of the dog
2010. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem:

http://www.youtube.com/watch?v=6JnGBs88sL0&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=EiQw3alrwc0&feature=related

Én ezeket hallottam már divatbemutatón. :)


Na melyik lesz a befutó zene?

2010. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Most mindannyian hülyének fogtok nézni, de szerintem ennél jobb bevonuló zene nincs.

Scorpions:rock you like a hurricane

http://www.youtube.com/watch?v=UXT_voYw9FY


Az ilyen tuctuc féle divatszarok már annyira elavultak. Picit vadabb számra van szükség.

2010. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

(előző hozzászóló vagyok


Sokan választanák az 100000 szer bevetett madonna, vagy más szar "zenét". Annyira lejárt már, itt az idő valami újításra. Nem hiába választottam ezt a számot. Először lassú, de egyre jobb, izgibb és itt jön a lényeg. A legelején valami tavasziasabb kollekcióval kezdjük. És a refrénnél (Here I am! Rock you like a hurricane!) Akkor valami dögös nyári ruhakollekció(utcára, sétára). Később mikor egy kicsit oldódik a zene, jön az őszi szett. Egy divat bemutatón nem maradhat ki a fürdőruha. Ezeket a 2. refrénnél mutatjuk. Végül egy kemény szólónál a vad téli ruhákat, ünneplők, estélyek. S végül a legvégén a kiegészítőket, cipőket, karkötőket, nyakláncokat kiemeljük. Nagyon nagy sikert arattunk vele.

2010. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert neked nem tetszik Madonna, attól még nem sz.r! Próbáld meg tisztelni más ízlését! Lehet, hogy azért játsszák(játszották) 100000 szer mert jó, nem?
2010. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!