Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne fajjon...

Mit tegyek hogy ne fajjon annyira a labam?

Figyelt kérdés

Szoval noverem eljegyzesi partija lesz hetvegen es egy nagyon szep cipot talatam.Gzyonzyoru a cipo es nagyon magas a sarka(12+cm).Tudom hogy egesz este tanvolbi fogunk es mar elore tudom hogy fajni fog a laban. Van valami tippetek h mit tegyek? Szeretnem jol erezni magam anelkul h kinozna a cipo.Altalaban a kislabujjam faj es az a talpreszwm amire ranehezedik a testsulyom...tehat nem a sarkanal tori a labanmm vagy ilyensmi.

Arra gondoltam bekenem fastumgellel vagy valami erzestelenito gellel. Ez mennyore jo otlet? Mukodhet? Illetve milyen erzestelenito gelek vannak hol lehet venni?


Koszi elore is

21L



2015. okt. 23. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
zselés betétek segítenek egy időre, de nem fogod megúszni
2015. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 12!!! cm-es a sarka a cipönek, akkor garantált, hogy fájni fog benne a lábad. Csak azt nem értem, MINEK veszel ilyen cipöt, ami se nem szép senkin (mert nyomorék kinézete van a lábának), és még nem is lehet benn állni/menni anélkül, hogy fájna a lábad. Arról nem is szólva, hogy még tönkre is teszed, aztán járhatsz orvoshoz!
2015. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippet! Zseles betetet amugy mindig hasznalok,de lehet hogy akkor nem jo fajtat. Valakinek van amelyik nahyon jol bevallt
2015. okt. 23. 17:43
 4/6 A kérdező kommentje:

#2: azert veszek ilyen cipot mert nagyon szeretem oket. Es nem nez ki benne nyomorekul a labam... Mindig figyelek ra hogy olyat vegyek amiben nem all idiotan a labfejem. Nem is ronda izlestelen kinaipiacc giccs cipo. Plusz 159 cmrel szeretem ha legalabb latom az emberek arcat anelkul hogy kitorik a nyakam...


[link]

2015. okt. 23. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
én azt olvastam valahol,hogy ha a GYŰRŰSLÁBUJJAD:D és a középső lábujjad összekötözöd nem fog fájni:DDDD próbáld ki otthon,lehet hülyeség ki tudja
2015. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hu ez furan hangzik de kiprobalom😊 koszi a tippet!
2015. okt. 24. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!