Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért hord most majdnem minden...

Mért hord most majdnem minden 2. csaj bőrkabátot? Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy most ez a divat.Amúgy nekem is tetszenek ezek a kabátok,de nagyon zavar,hogy a legtöbb csaj ilyet hord,úgyhogy inkább veszek valami mást.
2010. márc. 17. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar,úgyse leszel egyedi:)))
2010. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
30%
Batman bűűűűűrkabátban
2010. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

nekem már 2 éve megvan a bőrkabátom,kicsit tényleg idegesítő,h most mindenki rácuppant pedig évekkel ezelőtt még ,,cikinek,különcnek" számított,ha valaki felvette ( én felvettem),most meg...

de különösebben nem zavar,ugyanúgy felveszem néha,mert nagyon szeretem,de mindig feldobom valamivel,h ne olvadjak bele a tömegribik világába..

2010. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem még nincs bőrkabátom, de szándékozom venni egyet.

és egyáltalán nem zavar, szerintem nagyon jól néznek ki, és akinek tetszik miért ne vegye meg??

2010. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Batman bűűűűűrkabátban
2010. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy eset... osztályomban van egy csaj. Esze nincs, és nem irigységből mondom... állandóan villog, hogy mennyi pénzük van... naponta váltja a bőrkabátjait, de mindegyik ilyen nagy flitteres, szóval elég ízléstelen. Mert ez a divat. A kedvencünk a saját maga által festett haj, ahol a fele tincs vörös, meg alatta, rendszer nélkül, vonalzósan... hát gyönyörű... én maradok a lakk-kabátnál, nem tömegcikk és gyönyörű egy olyan csizmával, ami hozzá való :)
2010. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem idegesít, mert szeretnék venni.. már vagy 2 éve szeretnék, de nem vettem, mindig halogattam, még nem kell, majd később... most itt a tavasz és semmi kabátom... kinőttem a többit vagy tönkre mentek (általában kapott ruhákat hordok) és végre amikor eszembe jut (és van rá pénzem) egy bőrkabát, akkor van már (majdnem) mindenkinek. Én akkor is megveszem, mert kabát kell, és már rég szeretnék. Holnap meg is veszem.
2010. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azok nem is bőrkabátok, hanem a new yorkerben vett műbőrök. Ha minden második emberen ilyen kabát lenne, valódi bőrből, akkor azért meglepődnék.

Én azt bírom, hogy mindenkinek barna van. Legalább látok minden nap 3 ilyen csajt, csak a suliban.

2010. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem szeretem a divatot követőket. nincs egyéniségük. míg neked, aki megválogatja a ruháit, és tudja hogy mi áll jól neki az már más. és én az ilyen embereken nevetek, akik a divatot követik(lásd bőrkabi).

19/L

2010. márc. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van (mű)bőr kabátom, de ezenkívül a ruháim 98%-a turiból van. Még zoknim is van onnan... azért mert van egy kabátom és jól áll, nem csak úgy "divatból" hordom, attól még nem feltétlen követem a divatot...
2010. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!