Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak engem zavar az, ha egy...

Csak engem zavar az, ha egy csaj keze szőrös? 23/F

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem,engem is
2011. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Engem nem. Nekem szőkés barna szőrök vannak rajta...engem nem izgat...nem szeretnék ezzel is állandóan foglalkozni...esetleg ha nagyon sötét lenne akkor borotválnám...de szerencsére nem!!!
2011. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
engemis nagyon zavar foleg h nekem alig szoros :)) 17f
2011. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen. Nekem pl. alig van és amúgy is szőke. Hülye lennék elkezdeni borotválni.


Abban az esetben, ha dús lenne és sötét, szőrteleníteném.

2011. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ha világos és alig látszik nem gáz mert akkor felesleges borotválni mert akkor csak rosszabb lesz. Magamon viszont zavar mert nekem barna és irtó fehér a bőröm így én leborotválom. Engem csak ilyen esetekben zavar.

15/L

2011. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát magamról megállapítom néha, hogy le kéne szedni, de borotvávval nem fogok nekiesni naponta, a gyantától meg majd meghaltam, úgy fájt utána, hogy szinte minden szál a bőr alá nőtt és begyulladt.

Barátom ki is röhögött, hogy minek akarom ott is szőrteleníteni. :D Igaz, csak plusz egy macera. Majd ha az összes pasi megfelel az igényeimnek, akkor én is viszonzom. XD

2011. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Értem. Csak hát a barátnőm karja elég szőrös :S Vagyis igaz világosbarna, de hosszú szálak. De sajnos a felkarján is hosszú szőrszálak vannak. Mondjam meg neki, hogy borotválja vagy inkább fogadjam el?
2011. jún. 7. 18:19
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
hát ha csak kicsit szőrös, nem annyira sötét és hosszúszálú, akkor még tetszik is talán:DD de a te esetedben azért más a helyzet, valahogy beszéld meg vele...vagy fogadd el így ahogy van.
2011. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 shimac válasza:
100%

Ha én lennék a barátnőd és ezt elmondanád nekem akkor ezt válaszolnám:


Én leszedem a szőröm,ha te is!


Biztos,hogy ez a legfontosabb dolog a kapcsolatotokban? Tudod ha bögre kell akkor keress bögrét és ne egy fazekat vegyél meg!

2011. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, te meg akkor borotváld le a lábad... Szerintem ilyet kérni gyökérség. A nők már így is annyi idióta macerának vannak kitéve a társadalmi elvárások miatt, hogy nem igaz...
2011. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!