Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik titeket zavar ha egy csaj túlságosan is ad magára?

Figyelt kérdés
Mert én pl olyan vagyok hogy smink nélkül ki se lépek a lakásból,követem a divatot nagyon imádok ápolt lenni sportolni hogy még véletlenül se hízzak el.Még nem volt párkapcsolatom,de azért mert én még nem érzem magam felkészültnek.Na szóval az a kérdésem hogy ez mennyire zavaró?
2011. aug. 11. 17:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
amúgy ez öröklött tulajdonság sajnos szóval igencsak nehezen tudnék leszokni róla..:/ ja és 17/l
2011. aug. 11. 17:59
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs semmi baj hogy normális ruhákba jársz..de ha havonta több százezret költesz rá akkor engem zavarna:D

meg minden nap smink?annyira ronda csak nem lehetsz.

15/F

2011. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
lany vagyok.. de szerintem egy pasit sem zavar:) inkabb orolnek neki..:D enis ilyen vagyok... mint te :D
2011. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem azért mert ronda vagyok.A nők nem azért sminkelnek,hanem mert ad még pluszba önbizalmat ami azért midnig jó;) :D
2011. aug. 11. 18:04
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a sminkbol leadhatsz... ha valaki szep termeszetesen is szep.. smink nelkul ! :))) :D ha meg csunya.. akkor semmi sem segit rajta !!!
2011. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Nincs barátod,nincs kit zavarjon...,majd,ha lesz barátod,akkor eldől,hogy őt zavarja-e.
2011. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na tök jó hogy nem csak én vagyok ilyen:D :P
2011. aug. 11. 18:04
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, bennem néha van egy ilyen, hogy akin nagyon látszik, hogy rengeteget törődik magával, az félelmetes, illetve frusztráló. Főleg azért, mert számomra másból áll a világ, nem abból, hogy azonosítom magam a testemmel, és ha nem úgy néz ki, mint egy karácsonyfa, akkor már összedől a világ. Ettől még persze bizonyos keretek között tetszetős, de úgyis a kisugárzás dönti el, hogy szimpatikus-e valaki. 21/f
2011. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%

bár én lány vagyok de sztem nem zavaróó:D melyik pasit zavarná az ha a barátnője mozog és csúcsformában van?:P

az öltözködésed sem zavaró szerintem kivéve ha (ahogy mondták) 140ezret költesz havonta rá:D

a smink hát attól függ mennyi:D mert ha mindig mindenhova 5kilo smink akkor az nem jó sztem:S vagy csak simán kihúzod a szemed visszafogottan meg ilyesmik akkor sztem nem baj:)

2011. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát a sminkeléshez csak annyi,hogy én túl korán kezdtem el a sminkelést,és eljutottam oda,hogy én sem megyek ki utcára smink nélkül(max 2szer egy évben!).Annyira megszoktam,hogy szabályosan rondának látom magam smink nélkül.Tényleg ég és föld a különbség.És az a baj,hogy egy alap természetes sminket is addig csinálok,mint egy dúrvábbat :D


Amúgy ezzel szerintem nincs baj.Én ettől nem vagyok plázacica,és szerintem se sem. :) Más a viselkedés és más az öltözködés.Nem kell nagyon feltűnőnek lenni,sem sminkben sem öltözködésben,hanem törekedj a természetes eleganciára,és a csinosságra,ápoltságra:)

2011. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!