Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire szőrös?...

Miért vagyok ennyire szőrös? 16F Tudom hogy fiú vagy de én nem szeretem hogy ennyire szőrös vagyok. Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval a lábam is seggem is karom nem annyira de most már a hasam is elég szőrös mint az előbbi 2 dolog és engem ez nagyon zavar és nem kicsit szőrös sajna..+ még a mellkasom is az meg az egész hasam(de ott még kicsi) nem rég borotváltam le,és nem mondom h így jobb lett mert nem az egész területet borotváltam le csak a hol nagy de így meg ronda h valahol van,valahol nincs tudom hogy fiú vagyok de én nem szeretem a szőrt oly annyira h minden hol el tűrjem magamon tudom ha borotválom csak rosszabb lesz de már nem bírtam valami ötletet tudtok adni amivel enyhül a szőr ki növés vagy bármi?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. okt. 27. 14:53
 1/3 anonim válasza:
Nos, ez biológia. Fiú vagy és lassan férfivá érsz, tehát ez az egész elkerülhetetlen, bele kell törődj. Ami meg a borotválást illeti, minél jobban borotválod, annál jobban fog visszanőni. Vagy használd ezeket a szuper márkás női borotvákat, vagy gyantáztass. A legjobb módszer mégis az, hogy ha beletörődsz.
2015. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvastam,h lehet el kéne mennem a háziorvoshoz és vért vennének h minden rendbe van-e,v nem :/
2015. okt. 27. 15:06
 3/3 anonim válasza:

inkább örülj neki:D

Én csak szeretnék mellszőrt de nincs pedig 25éves vagyok.

Amúgy ez azt jelenti hogy egészséges vagy és sok benned a tesztoszteron

2015. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!