Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barátnömnek szörös a melle!...

A barátnömnek szörös a melle! De ezért nem akarok szakitani vele! Mit csináljak? Igy nekem nem kell de szeretem!

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 17:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
szedje ki a szőrszálakat csipesszel, vagy gyantázza (de gondolom nincs olyan sok)
2009. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
hátha neked nemkell majd másnak kelleni fog :)
2009. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

De nagy gond... xD

Gondolom nem egy yeti, csak pár szőrszál van a mellbimbója körül. A legtöbb nőnek van olyan. Mondd neki hogy szedje ki ha nem tetszik.

2009. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%

mi szőrős??:D

és neked nem az??

xD

2009. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőmnek is szőrös és nem is 1-2 szál,de eszembe sem jutna ezért elhagyni,de ez én vagyok!
2009. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

csak pár szál de én még nem is hallottam ilyesmiröl !

és ha elmondja mindenkinek hogy szörös ,kiderül hogy egy ilyen lánnyal járok!az gáz nem?

2009. dec. 6. 18:03
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked fontosabb, hogy mások mit gondolnak, akkor te nem érdemled meg ezt a lányt. Egyébként meg minek mondanád el bárkinek???? Kinek mi köze hozzá? Úgy sejtem te sem vagy tökéletes! Vagy igen?
2009. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
nem fontosabb senki !csak ez nekem gáz hogy ilyen csajom van!
2009. dec. 6. 18:11
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Havr, szerintem te nem szereted igazán a barátnődet az biztos. Kit érdekel más szerint mi gáz? Ma már mindenre van olyan aki azt mondja gáz, le kell sz.rni. Ez van.

Nagyon-nagyon sok nőnek van pár sötétebb vagy akár fekete hosszabb szőrszál a mellén. Szemöldökcsipesszel ki szokták szedegetni és semmi probléma.

Lehet, hogy ő nem vette észre szólj neki, hogy hallottad, hogy a csajok arról beszélnek, hogy csipesszel szedik ki a szőrt a mellük körül. Hátha akkor észbe kap és majd ő is úgy tesz a továbbiakban.

Amúgy nekem még a két mellem között is szőrös, persze csak halvány szőrök vannak, dehát ez van. Régen mindig epilátorral végigmentem rajta, de csak erősödött meg kipirosodott nagyon. Én már ígyhagyom, annyira nem feltűnő. Amelyik pasinak nem kellek emiatt az után nem sírok úgyis van a helyére 10 másik.

Mellékesen voltam már lányokkal is szóval saját szememmel láttam, hogy van akinek erősebb kicsit ott a szőr. Szerintem amíg nem néz ki valóban gusztustalanul addig ezen nem kell fennakadni ha szereted elfogadod ha pedig vonzódsz hozzá akkor olyankor ez nem érdekel.

Ha neked az a fontos, hogy emiatt majd esetleg megszólnak és nem állsz ki a barátnőd mellett akkor sajnálom a csajt.

A pasikon is van ám pár dolog ami nem a legesztétikusabb a nők mégse undorodnak annyira és elfogadják.

Ha vele akarsz maradni akkor gondolom tudtok egymással őszintén beszélni egyszer mondd el neki, hogy nem akarja-e kiszedni onnan a szőröcskéket mert szerinted úgy sokkal szebb lenne. Ha megsértődik ajánld fel hogy te is megteszel neki valamit vagy egy hétig odamentek ahová ő akar stb. De ha kíméletesen közlöd vele nem lesz semmi probléma. És mondom, sok nőnek van így csak nem beszélnek róla pl. az utcán :) mindenki megcsinálja magának csipesszel vagy valahogy és kész.

2009. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

"csak ez nekem gáz hogy ilyen csajom van!" bocs de akkor meg egy pö.cs vagy. Ha gáz hagyd el! Nem értem mi a problémád innentől. Ha zavar akkor szakíts vele, úgyis jobbat érdemel nálad valószínűleg...

Nem értem, hogy ha neked gáz és nem akarod őt felvállalni miért vagy még vele, erre csak azt tudom mondani, hogy hül.ye vagy.

2009. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!