Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Főiskolás/egyetemista lányok...

Főiskolás/egyetemista lányok ti milyen táskával jártok suliba?

Figyelt kérdés
Eddig egy jó nagy táskával jártam, de fölöslegesnek tartok akkorát cipelni, mikor van, hogy egy nap két órám van (kell kb 2 db füzet). Arra gondoltam, hogy egy kisebb táskát hordanék amibe telefon,pénztárca ilyesmi pont belefér a füzeteket meg kézbe vinném egy mappába? Praktikusnak tartjátok ezt vagy inkább maradjak a nagy táskánál?

2015. okt. 29. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

enis nagy h&mes taskaval jarok. gondoltam rá, hogy veszek egy picit laposabbat, hiszen alig kell füzet . de nekem igazából jó a nagy táska is, belefer a kajam, innivalom, esernyő, sminkes nesszeszer, kezkrem. :) szóval én maradok a nagyobb taskanal, de be fogok szerezni egy laposat is, ami meretre ekkora, de kevesebb minden fér bele. amikor csak 1 oram van, az pont jó lenne. de egesznapra mar kell több cucc(kaja stb)

egyébként nekem a kézben vivos módszer nem tetszik. bár én bejáròs vagyok, sokat utazok, várok a buszra stb. ha a szomszedban laknek, lehet én is csak mappat hoznek:)

2015. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy tatyóval, de eszembe nem jutna füzetet vinni, utálom. Van egy szép mappám egy rakat üres lappal, problem solved. A tatyóba meg mindig van kaja, esernyő, víz meg egyéb holmik, nem tudnék kistáskával élni.
2015. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

egy 3 éves zara táskával, amiben elfér pár füzet meg az ebédem.

Ha sok órám van, vagy edzeni is megyek, akkor hátizsák.

2015. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az nem jó, ha az ember keze tele van mindennel, én 1 db hátizsákra, vagy válltáskára szavazok. Így mindkét kezem szabad, tudok akár a buszon is könyvet olvasni, járműveken kapaszkodni, mobillal ügyködni, vagy az utcán sétálva fagyizni.
2015. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!