Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix (fülporc) szúrás otthon?

Helix (fülporc) szúrás otthon?

Figyelt kérdés

Szóval szögezzük le, hogy ne írjátok azt, hogy komolyan sajnálom-e a kilövetésre az 5 rongyot, mert igen sajnálom, jelenleg nem telik ilyesmire.


Szóval már puha részbe szúrtam magamnak 6 lyukat (fülbevalót teljes erőből átnyomtam rajta) Fertőtlenítettem, szépen meg is gyógyultak, helytől függően (2. lyuk 1 hét, 3-4. lyuk egy bő hónap)


viszont a porcba nem megy át az a k*******tt fülbevaló, ezért tűvel próbálkoztam, de nagyon fájt. valami tipp olyantól aki magának át tudta szúrni és nem esett még le a füle?

Előre is köszi: 18/L :)



2015. okt. 29. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

(Én 3ezerért szúrattam Budapesten, nem került az 5ezerbe)


Elsősorban milyen tűvel szúrod? Előtte lefújod valamivel a területet?

2015. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és milyen gyorsan szúrsz? Azért az sem utolsó szempont.
2015. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

csak 3 ezer? és hol pesten belül?

Amúgy egy vastag varrótűt választottam ki, és lassan próbáltam beleszúrni, de valószínű érzékeny területet fogtam ki, mert nem tudom rajta átnyomni mert annyira fáj, hogy majd be***rok...


Egyébként lövetni nem akarnám csak szúratni az is 3000?

2015. okt. 29. 14:59
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és kézfertőtlenítővel bekentem a területet és a tűt és belemártottam.
2015. okt. 29. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a Dark Art Tattoo-nál csináltattam, ott 3ezret kértek a szúrásért anno. (nem lövettem, azt amúgy sem ajánlják senkinek)


Szerintem a varrótűvel lesz amúgy a gond, mert piercinget nem olyan típusú tűvel szoktak szúrni. Olyan tűvel szúrják, aminek ilyen a vége: [link]

2015. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vegyél branül tűt (16 G-s méretben) darabja 120-300 Ft. (steril, egyszer használatos)

Én bradoman-t használok fertőtlenítésre, vagy kodan-t, octeniseptet meg ápolásra és utókezelésre.

Ilyen tűt patikában vehetsz, ha nincs készleten, néhol rendelhetsz, vagy orvosi kiegészítők boltjában. (házi ápolási kellék)

Bp-en a Fő utcában lehet venni (Batthyány térnél).

2015. okt. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
őőőőőőőőőőőőőőőőőőőő helixet, tragust iyleneket otthon neee. :D eltalálhatsz valamit, a fülben nagyon sok idegközpont, ér van.... vigyázni kell vele, anatómia....
2015. nov. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
swastika tattoo. drága, de ért hozzá a srác. helix-et barátnőmnek csinált, elég faja, gyors és ügyes a gyerek. privit ha írsz leírom a nevét.
2015. nov. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én tegnap szúrtam át a fülem. Egyáltalán nem fájt. Lejegeltem, felvettem egy gumikesztyűt, kézfertőtlenítővel legertőtlenítettem a kezem és a kesztyűm, fertőtlenítő spray-el lefertotlenitettem a területet és az ékszert. Ékszernek azt a fülbevalót használtam amivel átlőtték babaként a fülemet. Megfogtam az ékszert és erőből átnyomtam. Ropogott egy-kettőt de egyáltalán nem fájt, pedig én nem bírom a fájdalmat. Utána kb. 5-10 percig égett és utána nem fájt. Lefertőtlenítettem a szúrás után és gyakran forgatom. Reggel és este fertőtlenítem. Ma egy kicsit fáj, de túl lehet élni. Ha fáj a szúrás akkor máshol próbálkozz.
2019. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!