Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rossz (púpos) test tartáson...

Rossz (púpos) test tartáson hogy változtassak?

Figyelt kérdés
Párom 32 éves nő. Nagyon rossz a háttartása, vállait előre engedi,görbe a háta.11 éve ismertem meg, akkor még nem volt ilyen, egyenes volt.Rendszeresen rászólok de nem tud a testtartására non-stop figyelni. Igazából érthető, ki lenne erre képes. Babát szeretnénk később,fosok hogy az ebből adódó plusz súly még jobban tönkre vágja a tartását.Pici gerincferdülése van de oldalra és nem előre,de ez nem látható. Mikor kihúzza magát centikkel lesz magasabb, a mellei is (amik normális alma, erős maroknyi) hatványozottan nagyobbnak tűnnek.. Ha hason fekszik is látható hogy nem egyenes a háta. Ötleteket kérnék tőletek, hogy mit tegyek, vagy mit vegyek, mit láttok megoldásnak, hogy orvosolni tudjam a kedvesem problémáját. Ő benne van minden lehetőségbe,jó hogy ezt Ő is tudja hogy a hanyagsága miatt van de nem találtunk eddig megoldást. Úszás,gyógytorna stb ötlet nem okozott változást. Még annyi,hetente 3 X jár zumbázní, naponta lépcsőző és lábközelítő gépezik. Tudott már magán ezen valaki segíteni? Köszönöm a válaszokat,ötleteket. Egy aggódó férj.

#hát #probléma #testtartás #púpostesttartás
2015. nov. 19. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Helyette senki nem fogja kihúzni magát.

És gondolom az se opció, amit a szüleink gyerekkorában alkalmaztak: egy léc a háthoz. :)


Kosmodisk esetleg?

Segít a hátfájásban és valamennyire helyesen tartja a hátat (legalábbis segít emlékeznie).

2015. nov. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A zumbát nem ismerem, de ott nincs tükör? Nekem az nagyon sokat segített amikor táncolni jártam és órákon keresztül kellett pontosan figyelni minden mozdulatra és a tartásra, és láttam is magam végig. Az is igaz hogy a tanár maximalista volt és szólt ha valaki nem jól tartotta magát. Kis gyúrás esetleg hogy a hátizmait erősítse.


[link]

[link]

2015. nov. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

"Rossz (púpos) test tartáson hogy változtassak?"

Gyakorold a nyelvtant!

2015. dec. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-asnak:

1.Nem megy a nyelvtan még

2.Nem magyar születésű vagyok

3.Te viszont biztos ki@szott okos vagy

4.Ha olyan ki@aszott okos vagy akkor a kérdésre válaszolj tahókám..

2015. dec. 4. 03:20
 5/5 anonim ***** válasza:

mondjuk hátizom erősítése

húzóckodás, fűrészelés kézi súlyzóval

2015. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!