Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Én 14 éves vagyok és...

Fiúk! Én 14 éves vagyok és borotválom a combomat. Ti mit gondoltok erről? Ti hogy és mivel szoktátok?

Figyelt kérdés
Szőrtelenítés

2015. nov. 21. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Jaj igen, elfelejtettem hogy a mai generáció ilyen, hát gratulálok.
2015. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

te fiú vagy? wtf

miért csinálod?

2015. nov. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is utáltam kamaszkoromban, hogy szőrösödik. Akkoriban takargattam, nem szívesen hordtam rövidnadrágot. Ugyanakkor a teljesen csupasz -- amit a borotválás eredményez -- nem túl férfias. Azóta kitaláltam egy módszert: ahol túl hosszúnak vagy dúsnak érzem a szőrt, ott gyertyával leégetem. Ez meghagy néhány mm-t, így nem hat csupasznak, de nem is bozontos. Azt figyeltem meg, hogy ha rendszeresen csinálom ezt, egy idő után nem nő annyira.
2015. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nos én azt gondolom erről ,hogy max a hónalj meg a nemi szőrzetet ha borotválod nyáron akkor az nem gáz ,de hogy a combot na az már túlzás mégis csak férfiak vagyunk vagy mi?
2015. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy tuti ecset fejed van. A "plázafiúkák" szokták ezt csinálni.


A barátnőm külön kikötötte, hogy ha elkezdem borotválni a lábam, akkor szakít, mert neki férfira van szüksége.

2015. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én shzörtelenítő krémet használok a lábamra.
2016. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is leszőrtelenítem, sokkal jobb érzés! :)
2016. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Krémmel.
2016. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!