Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van néhány fekete cuccom, ami...

Van néhány fekete cuccom, ami kifakult. Ha befesteném fekete ruhafestékkel, újra normális színük lenne?

Figyelt kérdés
Az anyaguk még mindig jó, tartósak, de sajnos a színük eltűnt... (anyu egy időben fehérítős mosóporral mosta őket - tudom, késő bánat). Viszont ha befesteném, tudom, hogy később eresztené a szint, de egy darabig normálisan nézne ki?
2010. márc. 21. 02:39
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem igen...egypróbát megér :D
2010. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,fekete lesz :) Nekem is volt fekete nadrágom,ami nagyon kifakult,aztán a Rossmann-ban vettem ruhafestéket, a neve "Ibéria" és sikerült befesteni, hordom megint :D
2010. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Klassz, nagyon örülök neki, semmi pénzért nem válnék meg a kedvenc darabjaimtól, de szegények olyan fakók...

Majd benézek a Rossmannba :)

2010. márc. 22. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!