Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szemöldökömmel...

Girl016 kérdése:

Mit csináljak a szemöldökömmel? Tanácsok, ötletek?

Figyelt kérdés
sziasztok. gondom van a szemöldökömmel! :/ kb 1 éve úgy sikerült kiszednem, hogy teljesen egyenlőtlen lett, nem egyforma a kettő, és látványosan nem az. és utána még jobban, ráadásul eléggé megvékonyítottam.. nem tudom, hogy lehettem ilyen idióta és szerencsétlen. várjam, amíg teljesen visszanő az egész és szedjem ki újra? de az elég hosszadalmas és úgymond undorító. :S mit csináljak vele?? kozmetikusnál festetni nem nagyon akarom, az nekem túl mű lenne, nem olyan vagyok. de már 1-2 ember tett megjegyzést is, hogy nem épp tökéletes. Nagyon fontos, hogy valami megoldást találjak rá. Köszönöm!!

2015. nov. 25. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Rajzolgasd addig a hiányzó részt, ameddig nem nő ki rendesen.
2015. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán hagyni kéne amíg kinövöd azt a korszakodat, amit magad is úgy jellemzel, hogy "..nem tudom, hogy lehettem ilyen idióta és szerencsétlen"...
2015. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kozmetikus megigazítja úgy, hogy jó legyen...kb 2-3 hónap alatt rendbe tudja hozni, ha két szemöldökigazítás közt nem piszkálod
2015. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egyebet nem tehetsz, mint vársz.

fiatalabb koromban annyira kiszedtem, hogy jóformán nem is volt szemöldököm évekig, csak 2-3 szál. (a végén persze, mert a középső részen volt rendesen.)

most ha kiszedem, és túl vékonyra sikerül, de 2 hétig nincs időm vele foglalkozni, visszanő annyira, hogy korrigálható legyen.

szóval nyugi, szemöldök-baleset mindenkit ér, aki szedi.

mondjuk ez nem tudom, mitől egészség kategória, inkább szépség és divat... :)

2015. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tavaly én is túlszedtem, szörnyen nézett ki, de most szebb mint valaha, hagytam visszanőni, semmi mást nem csináltam vele, párszor átkentem kókuszolajjal ,de elvileg a ricinus olaj is segít :)

Ha gondolod privátban küldök előtte-utána képet :)

2015. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! utolsó kommentelő, írtam privit! :)
2015. nov. 25. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:

nem értem miért kéne hülye szemöldökkel mutatkozni.a szemöldök porok direkt erre vannak kitalalàlva.én a catrice szemöldökporàt javaslom.2 szín is van,elég természetesek.jár hozzá ecset is.

egyátalán nem mű,sőt,nagyon természetes,csak jól kell felvinni. elég annyit húznod rajta,hogy egyforma legyen a kettő.én se szoktam teljesen àthúzni,csak az ívét.

egyátalán nem feltűnő.persze egy nő közelről észreveheti,de a pasik nem igen.

ès nyilván ne szedd egy darabig,vârd hogy nőjjön.utána meg kozmetikus.ha megvan a forma,utàna te is szedheted otthon

2015. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én amikor 11 éves voltam kiszedtem a szemöldökömet mert a fiúk csúfoltak, beszólogattak hogy össze van nőve..hát az a kiszedés úgy is sikerült...nekem nem tűnt fel akkor hogy mennyire otromba, aztán valahogy jött nekem egy sugallat és szemöldök mániás lettem. Elkezdtem szemöldök ceruzát használni olyan 13 évesen majd nyáron ricinus olajhoz nyúltam és azóta olyan csodaszép formájú, dús szemöldököm van hogy hihetetlen (persze a formát nekem köszönheti ;D azóta megtanultam kiszedni..bárcsak mindenemmel úgy meglennék elégedve mint a szemöldökömmel) De volt az az időszak amikor nőttek vissza na az se volt egy gyönyörű látvány de ha kihúztad szemöldökceruzával nem is látszódott. Tehát használj ricinus olajat minden este, légy türelmes 2-3 hónap és visszanő teljesen és ha úgy érzed hogy te nem tudod kiszedni menj e kozmetikushoz (én nem voltam még a szemöldökömmel, mert másnak nem engedem hogy hozzányúljon.)
2015. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!